تیم واترپلو جوانان ایران صبح امروز به کشور بازگشت

تیم واترپلو جوانان ایران پس از کسب عنوان دوازدهمی جهان صبح امروز به کشور بازگشت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، تیم واترپلو جوانان ایران که موفق شد در نخستین دوره مسابقات قهرمانی جوانان جهان به عنوان دوازدهمی دست یابد، صبح امروز از طریق دوحه قطر وارد فرودگاه امام خمینی تهران شد و مورد استقبال محسن رضوانی دبیر و جمعی از مسئولان فدراسیون شنا قرار گرفت.

در مراسم استقبال از تیم واترپلو جوانان ایران محسن رضوانی دبیر فدراسیون شنا، ضمن تشکر از کادر سرپرستی، مربیان و بازیکنان تیم و تبریک ویژه به حامد ملک خانبانان کاپیتان تیم جوانان به جهت کسب عنوان سومین گلزن مسابقات جهانی اظهار داشت: فدراسیون شنا از نظر اخلاقی و فنی تیم جوانان را زیر نظر دارد و در تلاش هستیم با دعوت از چند بازیکن جدید و برپایی اردوهای کوتاه مدت در جهت موفقیت در سطح آسیا گام برداریم.

مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان جهان طی روزهای ١١ لغایت ١٩ آذرماه در شهر پرتث استرالیا برگزار شد که با قهرمانی تیم ایتالیا به پایان رسید.

تیم کشورمان به عنوان دوازدهمی این مسابقات دست یافت، ضمن اینکه حامد ملک خانبانان بعنوان سومین گلزن برتر این مسابقات را بدست آورد.

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.