ثبت نام آنلاین کارت شناسایی (آی دی کارت) مسابقات توسعه جهانی واترپلو

تماشای مسابقات توسعه جهانی واترپلو برای عموم آزاد است اما اعضای ستاد، تیم برگزاری و سایر عوامل درگیر باید برای ثبت نام کارت شناسایی در روزهای اول تا دهم اردیبهشت به سایت فدراسیون مراجعه کنند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ پنجمین دوره رقابت‌های توسعه جهانی واترپلو روزهای سوم تا هشتم خردادماه سال جاری در مجموعه شیرودی تهران برگزار می شود. ستاد برگزاری مسابقات جهت تکریم پرنسل، خبرنگاران و سایر اعضای خانواده ستاد برگزاری اقدام به صدور کارت شناسایی ( آی دی کارت) ویژه مسابقات واترپلوی توسعه جهانی می کند.

لازم به ذکر است، ثبت نام آی دی کارت مسابقات توسعه جهانی واترپلو از روز اول لغایت ۱۰ اردیبهشت انجام می شود. این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

از آن جایی که تامین امنیت مسابقات توسعه جهانی واترپلو بر عهده مراجع مربوطه است؛ هیچ کس تحت هیچ عنوان بدون در اختیار داشتن آی دی کارت ویژه مسابقات اجازه حضور در حاشیه استخر محل برگزاری را نخواهد داشت.

از این رو خواهشمندیم با رعایت دقیق نکات زیر ما را در روند بهبود خدمت رسانی یاری فرمایید.

ضمنا ستاد برگزاری این رقابت ها تمهیدات ویژه ای برای حضور پیشکسوتان و نمایندگان هیات های استانی در سکوهای تعیین شده، در نظر گرفته است.

 لازم به ذکر است تماشای مسابقات برای عموم مردم آزاد است و متعاقبا تاریخ فروش بلیط برای عموم مردم در محل ورزشگاه شیرودی اعلام می شود.

 

*مراحل ثبت نام آی دی کارت ویژه مسابقات توسعه جهانی واترپلو:

 لطفا اطلاعات شناسایی و معرفی نامه سازمانی و فایل اسکن شده عکس خود را به ترتیب زیر به آدرس ایمیل Iranfina@gmail.com ارسال فرمایید.

۱- نام کامل سازمان مربوطه

۲- عنوان شغلی

۳- نام و نام خانوادگی ( به زبان فارسی)

۴- نام و نام خانوادگی ( به زبان انگلیسی)

۵- پیوست فایل اسکن شده عکس ۴*۳

۶- پیوست اسکن فایل معرفی نامه از سازمان مربوطه یا اسکن کارت حراست وزارت ورزش و جوانان

۷- پیوست اسکن کارت ملی

۸- شماره تلفن همراه

 

*ثبت نام آی دی کارت به منزله دریافت قطعی آن نیست و اطلاعات هر فرد باید به تائید روابط عمومی فدراسیون و حراست وزارت ورزش و جوانان برسد.

 

انتهای پیام

 

image_printپرینت مطلب

دو مدال و دو رکورد شکنی حاصل تلاش ملی پوشان در روز سوم/ قاسمی در ۲۰۰ پروانه به نقره و ۴ در ۱۰۰ مختلط تیمی به برنز رسید

روز سوم مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر پروانه قاسمی و مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر مختلط تیمی در رده سنی بالای ۱۸ سال به پایان رسید. یک رکورد ملی و یک رکورد رده سنی جابجا شد.

قاسمی با رکوردشکنی در ۲۰۰ پروانه مدال نقره گرفت / غلامی بار دیگر رکورد ۱۰۰ پروانه را زد

روز سوم مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر پروانه قاسمی و مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر مختلط تیمی در رده سنی بالای ۱۸ سال به پایان رسید. یک رکورد ملی و یک رکورد رده سنی جابجا شد.