جدول رده بندی لیگ برتر واترپلو کشور تا پایان هفته چهاردهم/ قهرمانی زود هنگام نفت و گاز امیدیه

در پایان هفته چهاردهم سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو باشگاه‌های کشور نفت و گاز امیدیه با 33 امتیاز قهرمان زود هنگام این دوره از رقابت ها شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ پس از پیگیری رقابت‌های هفته هفتم از دور برگشت سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور تیم دانشگاه آزاد اسلامی با پیروزی مقابل نفت و گاز گچساران با ۲۲ امتیاز یک پله صعود کرد و در جایگاه سوم قرار گرفت. همچنین تیم رعد پدافند با پیروزی مقابل شهید نوفلاح با ۲۷ امتیاز در جایگاه دوم جدول باقی ماند و تیم نفت و گاز امیدیه با برتری مقابل پالایش نفت آبادان قهرمان زود هنگام این دوره از رقابت ها شد.

همچنین در پایان هفته چهاردهم لیگ برتر در رده سنی زیر ۲۰ سال نیز تیم دانشگاه آزاد اسلامی با ۳۳ امتیاز و بدون شکست در صدر جدول این رده سنی باقی ماند و قهرمان شد. تیم‌های رعد پدافند و نفت و گاز امیدیه به ترتیب با ۲۶ و ۲۵ امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار دارند.

طبق قوانین جدید جهانی واترپلو تیم‌های برنده در هر بازی ۳ امتیاز کسب می‌کنند. همچنین رقابت‌هایی که در پایان وقت قانونی بازی به تساوی می‌انجامند، ضربات پنالتی تعیین کننده پیروز میدان خواهد بود که تیم برنده در ضربات پنالتی ۲ امتیاز و تیم بازنده ۱ امتیاز کسب خواهند کرد.

پالایش نفت آبادان، دانشگاه آزاد اسلامی، شهید نوفلاح، رعد پدافند، نیروی زمینی ارتش، نفت و گاز گچساران و نفت امیدیه هفت تیم حاضر در این مسابقات هستند.

جدول رده بندی سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور تا پایان هفته چهاردهم:

نام تیمتعداد بازی بردباختگل زدهگل خوردهتفاضلامتیاز
نفت و گاز امیدیه۱۱۱۱۰۲۰۶۹۶۱۱۰+۳۳
رعد پدافند۱۱۹۲۲۲۵۷۹۱۴۶+۲۷
دانشگاه آزاد اسلامی۱۱۷۴۱۵۹۹۱۶۸+۲۲
پالایش نفت آبادان۱۱۷۴۱۸۱۱۲۳۵۸+۲۰
نفت و گاز گچساران۱۲۴۸۸۱۱۶۳۸۲-۱۱
نیروی زمینی ارتش۱۲۲۱۰۶۰۲۱۶۱۵۶-۵
استخر شهید نوفلاح۱۲۰۱۲۷۹۲۲۳۱۴۴-۲

جدول رده بندی لیگ برتر واترپلو زیر ۲۰ سال کشور تا پایان هفته چهاردهم:

نام تیمتعداد بازی بردباختگل زدهگل خوردهتفاضلامتیاز
دانشگاه آزاد اسلامی۱۱۱۱۰۲۵۰۸۷۱۶۳+۳۳
رعد پدافند۱۱۹۲۲۰۱۱۱۸۸۳+۲۶
نفت و گاز امیدیه۱۱۸۳۱۶۲۱۲۳ ۳۹+۲۵
پالایش نفت آبادان۱۱۶۵۱۷۹۱۰۷۷۲+۱۸
استخر شهید نوفلاح۱۲۳۹۹۵۱۸۶۹۱-۹
نفت و گاز گچساران۱۲۲۱۰۶۴۲۱۹۱۵۵-۶
نیروی زمینی ارتش۱۲۱۱۱۷۷۱۸۸۱۱۱-۳

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.