جشنواره ملی شنای مادران سالم در ٨ رده سنی برگزار می شود

نخستین جشنواره ملی شنای “مادران سالم” با هدف جلب مشارکت بانوان در فعالیت های ورزشی و همزمان با هفته گرامیداشت مقام زن در سراسر کشور برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، بنابر اعلام کمیته بانوان جشنواره مادران سالم در هفته گرامیداشت مقام زن طی روزهای ٢٢ لغایت ٣۰ اردیبهشت ماه از سوی هیئت های استانی سراسر کشور به صورت جشنواه ملی برگزار خواهد شد.

این جشنواره در ٨ رده سنی ٢۵ تا بالای ۶۰ سال و در ماده ۵۰ متر آزاد و مطابق قوانین بین المللی و به صورت فینال برگزار خواهد می شود.

طبق برنامه ریزی فدراسیون شنا نفرات برتر این مسابقات حکم و مدال دریافت خواهند کرد و برگزاری این مسابقه یکی از شاخص های ارزیابی هیات های استانی خواهد بود.

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.