جعفری: با خیالی آسوده اتریش را شکست می دهیم

کاپیتان تیم ملی واترپلو ایران از همدلی بازیکنان این تیم برای پیروزی مقابل اتریش در مسابقات فینا ترافی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو، تیم ملی واترپلو کشورمان در حساس ترین بازی خود در رقابت های فیناترافی امروز به مصاف تیم ملی اتریش خواهد رفت،تیمی که به مانند ایران هنوز در این مسابقات طعم شکسات را نچشیده است.

میثم جعفری درباره این بازی حساس گفت: هیچ اضطرابی برای بازی فردا در بین بازیمنان تیم ملی مشاهده نمی شود و همه منتظر آغاز این دیدار هستیم.
وی ادامه داد: هدف ما کسب عنوان قهرمانی در فیترافی است بنابراین تنها به بازی فینال فکر می کنیم نه به دیدار با اتریش هر چند که ابتدا باید در این بازی به برتری برسیم.
جعفری گفت: با توجه به پیروزی های متوالی و مقتدرانه با خیالی آسوده به مصاف تیم ملی اتریش خواهیم رفت به امید خدا این تیم را نیز مانند تیم های قبلی شکست خواهیم داد.
کاپیتان تیم ملی اظهار کرد: از هواداران می خواهم تا ما را در این بازی تنها نگذارند و برای تشویق در استخر ۹ دی حضور یابند..
انتهای پیام
image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.