جعفری: جز پیروزی به مسئله دیگری فکر نمی کنیم

کاپیتان تیم ملی واترپلو ایران تاکید کرد بازیکنان این تیم تنها به فکر پیروزی در دیدار با اندونزی هستند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ استخر ۹ دی آماده برگزاری دومین دیدار تیم ملی واترپلو کشورمان در مسابقات فیناترافی مقابل اندونزی  است، دیداری که امروز از ساعت ۱۹:۰۰ آغاز خواهد شد.
میثم جعفری درباره این بازی گفت: دیدار با اندونزی نسبت به بازی با گوآتمالا متفاوت است اما برای بازیکنان تیم تنها موضوع مهم پیروزی در این بازی خواهد بود.
وی ادامه داد: طبق اعلام کادر فنی تیم برای دیدار با اندونزی برنامه ویژه ای در نظر داریم و با تاکتیکی ویژه به مصاف حریف خواهیم رفت.
وی افزود: اندونزی در بازی با گوآتمالا عملکرد بسیار خوبی داشت هرچند نماینده قاره آفریقا حریف سرسختی در این بازی ها به شمار نمی رود اما اندونزیایی ها توانستند مقتدرانه پیروز شوند.
جعفری گفت: در بازی با اندوزی تنها موضوع مهمی که بازیکنان به آن فکر می کنند کسب پیروزی در این دیدار حساس است و جز برتری در این بازی به موضوع دیگری فکر نمی کنیم.
انتهای پیام
image_printپرینت مطلب

نسل طلایی شنا ایران خوش درخشیدند/ ۱۲ مدال رنگارنگ حاصل کار شنای ایران در رده‌های سنی آسیا فیلیپین

ملی پوشان شنای ایران در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین خوش درخشیدند و موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز شدند و رکورد مدال آوری در این مسابقات را شکستند.

غلامی در ۱۰۰ پشت و سلیمانی در ۵۰ پروانه برنز گرفتند/ رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را کسب کرد/ قاسمی رکورد ملی زد

محمد مهدی غلامی و یاشار سلیمانی در روز پایانی مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین به ترتیب مدال برنز ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه را از آن خود کردند رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را گرفت و قاسمی در ۸۰۰ متر آزاد رکورد ملی را جابجا کرد.

دو مدال و سه رکورد شکنی حاصل تلاش ملی پوشان در روز سوم/ قاسمی در ۲۰۰ پروانه به نقره و ۴ در ۱۰۰ مختلط تیمی به برنز رسید

روز سوم مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر پروانه قاسمی و مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر مختلط تیمی در رده سنی بالای ۱۸ سال به پایان رسید. یک رکورد ملی و دو رکورد رده سنی جابجا شد.