جعفری: نگران تونس نباشید 

کاپیتان تیم ملی واترپلو ایران تاکید کرد این تیم می تواند به راحتی از سد تونس در بازی امروز عبور کند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو؛ تیم ملی ایران امروز در سومین دیدار خود در رقابت های فینا ترافی به مصاف تیم ملی تونس می رود، تیمی که به مراتب نسب به تیم های اندونزی و گوآتمالا سرسخت تر است.
میثم جعفری درباره این بازی گفت: در فیناترافی هیچ تیمی را دست کم نمی گیریم اما با توجه به روحیه بالای بازیکنان مطمئن هستم راحت تر از اتریش می توانیم تونس را شکست دهیم و هواداران را خوشحال کنیم.
وی ادامه داد: خوشبختانه همه بازیکنان با یکدیگر هماهنگ هستند و هیچ جای نگرانی در این زمینه وجود ندارد بنابراین با تمام قدرت به مصاف تیم ملی تونس خواهیم رفت.
وی افزود: بازی با اندونزی به مانند دیدار با گوآتمالا یک بازی تمرینی برای ما به شمار رفت که خوشبختانه در این بازی نیز توانستیم مقتدرانه به برتری دست یابیم.
جعفری عنوان کرد: هدف ما کسب عنوان قهرمانی در مسابقات فیناترافی است بنابراین به تونس به عنوان یک حریف سرسخت نگاه نمی کنیم و تنها برای صعود به فینال می جنگیم.
انتهای پیام
image_printپرینت مطلب

نسل طلایی شنا ایران خوش درخشیدند/ ۱۲ مدال رنگارنگ حاصل کار شنای ایران در رده‌های سنی آسیا فیلیپین

ملی پوشان شنای ایران در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین خوش درخشیدند و موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز شدند و رکورد مدال آوری در این مسابقات را شکستند.

غلامی در ۱۰۰ پشت و سلیمانی در ۵۰ پروانه برنز گرفتند/ رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را کسب کرد/ قاسمی رکورد ملی زد

محمد مهدی غلامی و یاشار سلیمانی در روز پایانی مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین به ترتیب مدال برنز ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه را از آن خود کردند رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را گرفت و قاسمی در ۸۰۰ متر آزاد رکورد ملی را جابجا کرد.