جلالی: تیم ملی شنا با برنامه پیش می رود

شناگر تیم ملی اردوهای تیم را ادامه دار مطرح کرد و گفت: تمرینات آمادگی عمومی را انجام داده ایم و به فصل آمادگی اختصاصی نزدیک می شویم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ احمدرضا جلالی شناگر تیم ملی شنا تمرینات اردوی شنا را آرام و روبه جلو اریابی کرد و ادامه داد: تا به امروز تمام برنامه های اردو خوب بوده و تمرینات سبکی انجام دادیم و آرام روبه جلو حرکت می کنیم.
وی در ادامه افزود: تمامی شناگران اردوی تیم ملی بزرگسال از شرایط مطلوبی برخوردار هستند نسبت به سال های گذشته شروع خوبی داشتیم با توجه به تست هایی که مربیان تیم از شناگران گرفتند می توانیم به آینده تیم امیدوار باشیم.
جلالی با اشاره به انگیزه شناگران حاضر در اردوی تیم ملی یادآور شد: این اولین بار است که تمامی شناگران دعوت شده در اردو حضور دارند و با هم به تمرین می پردازند. این موضوع انگیزه شناگران را بالا می برد داشتن رغیب تمرینی کمک بسیاری به پیشرفت شناگران می کند.
شناگر تیم ملی اردوهای تیم ملی را ادامه دار مطرح کرد و اظهار داشت: بعد از اردویی که در تهران برگزار شد مرحله بعدی در شیراز برگزار می شود که بعد از آن وارد فصل آمادگی اختصاصی می شویم و اردوی این فصل در تهران خواهد بود و برای ماه مبارک رمضان به اردوی برون مرزی می رویم که البته تمامی این برنامه ها توسط کمیته فنی اعلام خواهد شد.
وی در مورد حضور در بازی های آسیایی اینچئون گفت: با توجه به زمان باقی مانده و ادامه تمرینات تا زمان مسابقات امیدوار هستیم که بتوانیم رکورد ملی را جابه جا کنیم و در ماده های تیمی فینالیست شویم.البته الان نمی توان در مورد تیم قضاوت کرد ولی ما به گرفتن نتایج خوب امیدوار هستیم.
انتهای پیام/

image_printپرینت مطلب

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.