جلسه کمیته فنی شنا ۲۴ خرداد برگزار می شود

کمیته فنی شنا برای تدوین نهایی آیین نامه مسابقات قهرمانی باشگاه های کشور در سال جاری و همچنین برنامه ریزی برای مسابقات بین المللی در این رشته با حضور اعضای این کمیته تشکیل جلسه می دهد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو؛ کمیته فنی شنا به منظور هماهنگی بیشتر برای برنامه ریزی مسابقات و رویدادهای این رشته در سال جاری تشکیل جلسه خواهد داد.

در همین راستا فدراسیون از آقایان فرشاد کرمی،مجید مشتاق عشق، محمد حسین اقبالی،حمید اسکندریون،خشایار حضرتی، مسعود داودی، عبدالرضا ریاحی، ابراهیم راشدی،ابوطالب مشهور، عباسعلی کشتکار  و خانم ها شهرناز ورنوس و فروزنده زرآور اعضای کمیته فنی شنا برای حضور در جلسه فوق دعوت کرد.

جلسه کمیته فنی شنا در تاریخ ۲۴ / ۳ / ۹۴ راس ساعت ۱۰:۳۰ بامداد در محل سالن جلسات فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو برگزار خواهد شد.

جلسه کمیته فنی شنا به منظور تدوین نهایی آیین نامه مسابقات قهرمانی باشگاه های کشور در سال جاری،برنامه ریزی برای مسابقات بین المللی در این رشته در بخش آقایان و بانوان، ارائه گزارش کارگروه تیم های نوجوانان و تصویب نهایی رکوردهای ورودی مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال تشکیل خواهد شد.

image_printپرینت مطلب

نسل طلایی شنا ایران خوش درخشیدند/ ۱۲ مدال رنگارنگ حاصل کار شنای ایران در رده‌های سنی آسیا فیلیپین

ملی پوشان شنای ایران در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین خوش درخشیدند و موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز شدند و رکورد مدال آوری در این مسابقات را شکستند.

غلامی در ۱۰۰ پشت و سلیمانی در ۵۰ پروانه برنز گرفتند/ رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را کسب کرد/ قاسمی رکورد ملی زد

محمد مهدی غلامی و یاشار سلیمانی در روز پایانی مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین به ترتیب مدال برنز ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه را از آن خود کردند رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را گرفت و قاسمی در ۸۰۰ متر آزاد رکورد ملی را جابجا کرد.

دو مدال و سه رکورد شکنی حاصل تلاش ملی پوشان در روز سوم/ قاسمی در ۲۰۰ پروانه به نقره و ۴ در ۱۰۰ مختلط تیمی به برنز رسید

روز سوم مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر پروانه قاسمی و مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر مختلط تیمی در رده سنی بالای ۱۸ سال به پایان رسید. یک رکورد ملی و دو رکورد رده سنی جابجا شد.