جلسه کمیته فنی واترپلو برگزار می شود

جلسه کمیته فنی واترپلو با حضور اعضای این کمیته در محل فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون،شنا،شیرجه و واترپلو؛ جلسه کمیته فنی واترپلو روز شنبه هفته آتی مورخ ۱۳ / ۴ / ۹۴  با حضور اعضای این کمیته برگزار خواهد شد.

در این جلسه نادر غفوری (رییس کمیته فنی واترپلو)،مسعود رضوانی،حمید شب انگیز،سیروس طاهریان،حسین رضایی،علی اکبر شیرجیان،محمد هادی بیک، منصور مهذب صانعی و مونا علی به عنوان اعضای کمیته فنی حضور خواهند داشت.

حاضران در این جلسه تغییرات انجام شده در دستورالعمل مسابقات لیگ برتر، تعیین تاریخ شروع مسابقات و پیشنهاد برای انتخاب مسئول بازاریابی لیگ برتر واترپلو بنا به دستور ریاست فدراسیون را مورد بحث و بررسی قرار خواهند داد.

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.