جوانان ایران بعد از بازی با آرژانتین چه گفتند؟

بازیکنان تیم ملی واترپلو جوانان ایران با اشاره به رقابت نزدیک و پایاپای با آرژانتین اشتباهات فردی را دلیل باخت مقابل این تیم عنوان کردند.
رستمیان: دنبال مقصر نباشیم
ملی پوش واترپلوی ایران بعد از باخت مقابل آرژانتین گفت نباید دنبال مقصر بگردیم.
سهیل رستمیان در گفت و گو با خبرنگار اعزامی فدراسیون شنا اظهار کرد: بازی بسیار بدی را مقابل آرژانتین انجام دادیم و باور شکست در بازی با این تیم برایمان بسیار سخت است. آرژانتین را به راحتی باید شکست می دادیم اما اشتباهات فردی بازیکنان تیم به ما اجازه نداد تا اولین پیروزی را در این بازی به دست بیاوریم.
وی افزود: اکنون نباید به دنبال مقصر باخت در این بازی باشیم زیرا دیگر نتیجه تغییری نخواهد کرد و باید به بازی های بعدی برای کسب مقام سیزدهمی فکر کنیم. مقابل آرژانتین روز خوبی نداشتیم و فرصت هایمان را به راحتی از دست دادیم در حالیکه حریف از اندک موقعیت های خود نهایت استفاده را به کار گرفت. امیدوارم در ادامه رقابت ها حداقل مقام سیزدهم را کسب کنیم تا در نهایت بتوانیم نتایج قبلی را جبران کنیم.

کریمی: از این نتیجه راضی نیستیم
دروازه بان تیم واترپلوی کشورمان بعد از شکست مقابل تیم آرژانتین از عملکرد خود ابراز تاسف کرد.
حامد کریمی در گفت و گو با خبرنگار اعزامی فدراسیون به مسابقات جهانی خاطرنشان کرد: آرژانتین تیم بسیار ضعیفی بود و ما می توانستیم این تیم را به راحتی شکست دهیم. بازیکنان ایران در این دیدار بسیار پر اشتباه ظاهر شدند و همین موضوع باعث شد تا امروز به مانند دو بازی قبلی نتیجه را واگذار کنیم.
وی افزود: آرژانتین حرفی برای گفتن نداشت و ما می توانستیم مثل آب خوردن این تیم را شکست دهیم اما اکنون افسوس خوردن هیچ سودی ندارد. در دیدار با حریف بدشانسی نیز گریبانگیر ما بود زیرا فرصت های بسیار زیادی داشتیم که می توانستیم به گل برسیم اما موقعیت ها یکی بعد از دیگری به هدر رفت. از عملکرد خود بسیار ناراضی هستم زیرا عقیده دارم بهتر از این می توانستم مقابل حریف کار کنم اما عملکرد نامطلوب بازیکنان در دفاع نیز مزید بر علت شد تا نتوانیم در این بازی به برتری دست یابیم و گل های زیادی از آرژانتین دریافت کنیم.

حیدری:شرمنده مردم ایران و رضوانی شدیم
بازیکن تیم ملی واترپلو ایران بعد از شکست مقابل آرژانتین عنوان کرد: آرژانتین در حدو اندازه ایران نبود و با این باخت شرمنده مردم ایران و مسئولان و رئیس فدراسیون شدیم.
مهدی حیدریان خاطرنشان کرد: بازی با آرژانتین دیداری نبود که بازیکنان ایران در آن بازنده باشند، حریف نسبت به ایران بسیار ضعیف بود و ما حتی یک درصد نیز فکر نمی کردیم مقابل آرژانتین بازنده باشیم. نتیجه بسیار بدی به دست آمد و اکنون شرمنده مردم ایران هستیم، ما برای پیروزی به میدان رفتیم اما در نهایت نتیجه به سود حریف رقم خورد.
وی افزود: رضوانی به عنوان رییس فدراسیون تلاش بسیار زیادی انجام داد تا تیم در بهترین شرایط به ترکیه اعزام شود اما شکست مقابل آرژانتین باعث شد تا بازیکنان تیم شرمنده او شوند. اکنون باید به بازی بعدی فکر کنیم، ما از حالا باید برای کسب مقام سیزدهمی در مسابقات تلاش کنیم و امیدوارم با پیروزی در بازی ها بعدی بتوانیم نتایج قبلی را جبران کنیم.
بازیکن واترپلو اضافه کرد: کسب مقام سیزدهمی در این دوره از بازیها حداقل کاری است که می توانیم انجام دهیم و امیدوارم در ادامه بتوانیم به این هدف دست یابیم.

الماسی: مقابل آرژانتین بد بودیم
بازیکن واترپلوی کشورمان از عملکرد تیمش در دیدار با آرژانتین ابراز تاسف کرد.
ارشیا الماسی در گفت و گو با خبرنگار اعزامی به محل مسابقات خاطرنشان کرد: بازی بسیار سختی را در دیدار با آرژانتین داشتیم در حالیکه آرژانتین هیچ حرفی برای گفتن مقابل ما نداشت. متاسفانه در این بازی اشتباهات فردی باعث شد تا بازنده میدان باشیم البته یکی از افرادی که مرتکب اشتباه شد من بودم و از این بابت از همه بازیکنان و کادر فنی عذرخواهی می کنم.
وی افزود: آرژانتین خوب نبود بلکه ما در این دیدار بسیار ضعیف عمل کردیم و همین موضوع باعث شد تا نتوانیم پیروز شویم. صحبت کردن در رابطه با این دیدار دیگر هیچ سودی برای ما ندارد زیرا بازی با آرژانتین تمام شده و نتیجه نیز تغییر نمی کند اما ما می توانیم در بازی های بعدی با کسب مقام سیزدهم تا حدودی نتایج به دست آمده را جبران کنیم.

انتهای پیام/

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.