حامد رضاخانی به سر مربیگری تیم ملی شنای آبهای آزاد منصوب شد

سرپرست فدراسیون شنا طی حکمی حامد رضاخانی به سر مربیگری تیم ملی شنای آبهای آزاد منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،شیرجه وواترپلو محسن رضوانی سرپرست فدراسیون شنا،شیرجه وواترپلو طی حکمی حامد رضاخانی به سر مربیگری تیم ملی شنای آبهای آزاد منصوب کرد،در بخشی از این حکم آمده است:نظر به تجارب و سوابق ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ بعنوان سر مربی تیم ملی شنای آبهای آزاد وهمچنین مربی تیم ملی شنا منصوب می شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و با بهره گیری از ظرفیتهای موجود،در جهت حسن انجام وظایف وپیشبرد اهداف عالیه فدراسیون موفق و موید باشید.
شایان ذکر است حامد رضا خانی از ملی پوشان اسبق تیم ملی شنا می باشد که علاوه بر حضور در کمیته فنی شنا سابقه مربیگری در تیم ملی در بخش شنای استقامتی را در کارنامه کاری خود داشته است.

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.