حضرتی: تلاش چندماهه جمال و کادرفنی نتیجه داد

مربی تیم ملی شنا درباره رکوردشکنی چاوشی فر در آخرین روز مسابقات شنای مجارستان گفت: خیلی خوشحالم که بالاخره پس از ماهها تلاش کادر فنی و جمال، رکورد ورودی در آخرین روز مسابقات مجارستان کسب شد.

به گزارش روابط عمومی فدرسایون شنا، شیرجه و واترپلو؛ خشایار حضرتی مربی تیم ملی شنا که به همراه ملی پوشان در مجارستان به سر می برد با ابراز خشنودی از کسب سهمیه مسابقات جهانی کازان توسط چاوشی فر عنوان کرد: بالاخره پس از ماهها تلاش کادر فنی و جمال، رکورد ورودی در آخرین روز مسابقات مجارستان بدست امد. چاوشی فر بارها تلاش کرد و هربار تا نزدیکی ثبت این رکورد پیش رفت اما شانس با او یار نبود.

وی ادامه داد: واقعا روزهای پرفشار و سختی بود. اطمینان دارم که اگر حمایت ها از رشته شنا تداوم داشته باشد باز هم شاهد کسب موفقیت های پیاپی خواهیم بود. کسب این سهمیه را به همه خانواده شنا تبریک می گویم، بخصوص آقای کشتکار سرمربی با دانش و با منش تیم ملی و  امیدوارم شاهد حمایت های عملی از رشته شنا باشیم.

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

نسل طلایی شنا ایران خوش درخشیدند/ ۱۲ مدال رنگارنگ حاصل کار شنای ایران در رده‌های سنی آسیا فیلیپین

ملی پوشان شنای ایران در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین خوش درخشیدند و موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز شدند و رکورد مدال آوری در این مسابقات را شکستند.

غلامی در ۱۰۰ پشت و سلیمانی در ۵۰ پروانه برنز گرفتند/ رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را کسب کرد/ قاسمی رکورد ملی زد

محمد مهدی غلامی و یاشار سلیمانی در روز پایانی مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین به ترتیب مدال برنز ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه را از آن خود کردند رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را گرفت و قاسمی در ۸۰۰ متر آزاد رکورد ملی را جابجا کرد.

دو مدال و سه رکورد شکنی حاصل تلاش ملی پوشان در روز سوم/ قاسمی در ۲۰۰ پروانه به نقره و ۴ در ۱۰۰ مختلط تیمی به برنز رسید

روز سوم مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر پروانه قاسمی و مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر مختلط تیمی در رده سنی بالای ۱۸ سال به پایان رسید. یک رکورد ملی و دو رکورد رده سنی جابجا شد.