حضور با شکوه خانواده ورزش‌های آبی در راهپیمایی روز قدس

کمیته فرهنگی فدراسیون شنا، وزارت ورزش و جوانان، کمیته‌های ملی المپیک و پارالمپیک و سازمان بسیج ورزشکاران از کلیه مسئولان، ورزشکاران، مربیان و پیشکسوتان جهت حضور در مراسم روز قدس دعوت بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسئولان، مربیان، ورزشکاران و پیشکسوتان فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو ایران صبح روز جمعه گرد هم می‌آیند تا در کنار مردم همیشه در صحنه ایران به منظور انسجام، هم‌صدایی و یکپارچگی ملی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین مراسم روز قدس را باشکوه‌تر از هر سال برگزار کنند.

در ۱۶ مرداد ۱۳۵۸، پس از بمباران جنوب لبنان توسط نیروهای دفاعی اسرائیل، امام خمینی(ره) از مسلمانان جهان خواست تا آخرین جمعه ماه رمضان را به عنوان «روز قدس» انتخاب کنند.

آخرین جمعه ماه عرفانی و مبارک رمضان فرا می‌رسد و امت روزه دار و مومن ایران اسلامی بار دیگر وظیفه دینی و ایمانی خود را در برابر ستمگران و زورگویان عالم فریاد می زنند به خصوص در برهه‌ای که رژیم صهیونیست اسرائیل در جنگ با غزه، با خوی وحشی‌گری و ددمنشی کودکان، مردان و زنان مظلوم غزه را به خاک و خون کشیده. روز جهانی قدس به عنوان میراث گرانقدر بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران، دنیا را به مقاومت در برابر سلطه جهانی فرا می‌خواند و هر سال پر شور تر از سال قبل ، آزادی خواهان و مسلمانان نقاط مختلف جهان، با مشت‌های گره کرده جنایات رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم می‌کنند.

کمیته فرهنگی فدراسیون از تمامی مسئولان، مربیان، ورزشکاران، بانوان و پیشکسوتان دعوت بعمل آورد تا ساعت ۱۰:۰۰ صبح فردا(جمعه) در تجمع جامعه ورزش و جوانان واقع در میدان فلسطین تهران در راستای حمایت از انتفاضه و آرمان‌های مردم مظلوم فلسطین مراسم روز قدس را باشکوه‌تر از هر سال برگزار کنیم.

مکان تجمع: میدان فلسطین تهران

زمان: ساعت ۱۰:۰۰ صبح روز جمعه ۱۷ فروردین ۱۴۰۳

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.