حضور در فینال انفرادی دور از ذهن بود/ تیم ملی شنا نتایج خوبی را بدست آورد

رکوردار ۵۰ و ١۰۰ متر کرال پشت که در بازیهای آسیایی داخل سالن کره جنوبی موفق به جابجایی این رکوردها شده بود سطح این مسابقات را بسیار بالا ارزیابی کرد و گفت سطح کیفی این رقابت های نسبت به دوره گذشته تغیرات بسیاری داشته و بهتر برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، جمال چاوشی فر شناگر خوب و آینده دار کشورمان در خصوص چهارمین دوره رقابت های آسیایی داخل سالن کره جنوبی گفت: این رقابت ها در بالاترین سطح ممکن برگزار شد و کشورهای قدرتمندی مانند کره جنوبی، قزاقستان، تایلند و اندونزی در آن شرکت کردند که تیم ملی کشورمان توانست در این میان چهار مرتبه به فینال مسابقات راه پیدا کند که باید به این نکته اشاره کنم که فینالیست شدن در رشته های انفرادی به دور از ذهن بود اما شناگران تیم ملی با سعی و تلاش توانستند دو مرتبه به این مهم دست پیدا کنند. رکوردار ۵۰ و ١۰۰ متر کرال پشت متذکر شد: شکستن رکورد در این مسابقات اولین هدف من برای شرکت در این رقابت ها بود و رسیدن به فینال این مسابقات نیز از اهداف دیگرم بود که تمام سعی خود را برای شکستن رکورد انجام دادم و موفق شدم دو بار در ماده ۵۰ متر و دو بار در ماده ١۰۰ متر کرال پشت رکورد شکنی کنم و به فینال مسابقات راه پیدا کنم که خداوند را شکر می کنم که توانستم به هدفم در این رقابت ها برسم. وی ضمن تشکر از حمایت های مسئولین فدراسیون شنا افزود: طبق برنامه ریزی های فدراسیون برای شرکت در این مسابقات حدود دو ماه و نیم در اردو بودیم که به خاطر امتحانات دانشگاه من در اصفهان تمرینات خود را ادامه دادم و امیدوارم که این اردو ها برای هدف بعدی که شرکت در بازی های آسیایی ٢۰١۴ کره است ادامه پیدا کند و باز هم بتوانیم به نتایج بهتری دست پیدا کنیم.

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.