حمید شب‌انگیز در سمت سرمربیگری تیم ملی واترپلو جوانان ابقا شد

حمید شب‌انگیز با دریافت حکمی از سوی محسن رضوانی به سمت سرمربی تیم ملی واترپلو جوانان ایران منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ حمید شب انگیز با دریافت حکمی از سوی رئیس فدراسیون شنا برای حضور در مسابقات قهرمانی جوانان جهان در کشور قزاقستان به سمت سرمربی تیم ملی واترپلو جوانان منصوب شد. شب‌انگیز پیش از این و در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا هم وظیفه سرمربیگری تیم ملی را بر عهده داشت.

 

 

 

در حکم وی آمده است:

جناب آقای حمید شب انگیز

 باسلام

احتراماً  بنابه پیشنهاد کمیته فنی واترپلو و نظر به تجارب و سوابق جنابعالی، به موجب این ابلاغ به سمت سرمربی تیم ملی واترپلو جوانان جهت حضور در مسابقات قهرمانی جهان در کشور قزاقستان منصوب می‌گردید.

انتظار دارم با بهره‌گیری از تفکرات صاحب‌نظران و متخصصان امر ضمن اجرای وظایف ذاتی در امور ذیل اهتمام ویژه مبذول فرمائید.

  • پیشنهاد مربی تیم ملی جوانان و هماهنگ‌سازی برنامه‌های اجرائی
  • برنامه‌ریزی جهت حضور پرقدرت در مسابقات قهرمانی جوانان جهان با توجه به شرایط ویژه اقتصادی حاکم و اهمیت این تیم برای آینده ورزش واترپلو.
  • تعامل و هماهنگی لازم با کمیته فنی واترپلو.

امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از ظرفیتهای موجود در سراسر کشور، جهت پشبرد اهداف عالیه فدراسیون موفق باشید.

محسن رضوانی

 

بنا بر این گزارش مسابقات قهرمانی جوانان جهان از ۴ تا ۱۲ سپتامبر ۲۰۱۵ (۱۳ تا ۲۱ شهریور ۱۳۹۴) با حضور ۲۰ تیم برتر پنج قاره به میزبانی آلماتی (قزاقستان) برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

تیم دانشگاه آزاد اسلامی سوم شد

در نخستین دیدار هفته پایانی سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور دانشگاه آزاد با پیروزی مقابل نفت آبادان با ۲۵ امتیاز به عنوان سومی دست یافت.