حیدری: بازی بسیار سخت و خوبی با صربستان داشتیم

بازیکن تیم ملی واترپلو جوانان ایران پس از قبول شکست از صربستان گفت: صربستان تیم بسیار قوی و از مدعیان کسب عنوان قهرمانی است در این دیدار هم بازیکنان با تمام وجود تلاش کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مهدی حیدری بازیکن تیم ملی واترپلو ایران پس از بازی مقابل صربستان گفت: بازی بسیار سخت و خوبی بود. بازیکنان با تمام وجود تلاش کردند. تمامی دستورات کادر فنی را در استخر اجرا کردیم و خوشبختانه نتیجه ای که به دنبالش بودیم تا حد زیادی حاصل شد.

حیدری ادامه داد: همانطور که می دانید صربستان تیم بسیار قوی و از مدعیان عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات است. ما طبق نظر کادر فنی در اکثر دقایق بازی را آرام کردیم. هدف اصلی ما بیشتر کارهای دفاعی بود که از این حیث عملکرد قابل قبولی داشتیم. من هم از عملکرد شخصی خود راضیم. برای بازی اول خوب بود. چند بازی تدارکاتی پیش از این مسابقه داشتیم که تأثیر مثبتی بر عملکرد ما داشت.

او در پایان درباره بازی فردا با استرالیا گفت: نوع بازی ما به تصمیم کادر فنی بر می گردد. استرالیا هم تیم پرقدرتی است. ما تمام تلاش خود را می کنیم که بهترین نتیجه را کسب کنیم. نتیجه ای که در شأن نام ایران باشد.

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

قاسمی با رکوردشکنی در ۲۰۰ پروانه مدال نقره گرفت/ غلامی بار دیگر رکورد ۱۰۰ پروانه را زد

هشتمین مدال کاروان شنای ایران در مسابقات شنا قهرمانی جوانان آسیا – فیلیپین توسط محمد قاسمی در ماده ۲۰۰ پروانه رده سنی ۱۵-۱۷ سال به ثبت رسید و قاسمی رکورد رده سنی این ماده و غلامی رکورد ۱۰۰ پروانه ۱۳-۱۴ سال را جابجا کردند.

سامیار عبدلی شنای ایران را در قهرمانی جوانان آسیا طلایی کرد/ غلامی نقره ۲۰۰ پروانه را برگردن آویخت/ افقری برنز ۱۰۰ پروانه را کسب کرد

در روز دوم مسابقات شنا قهرمانی رده های سنی آسیا – فیلیپین سامیار عبدلی در ۵۰ متر آزاد مدال طلا، محمد مهدی غلامی در ۲۰۰ متر پروانه نقره و مهرشاد افقری در ۱۰۰ متر پروانه برنز کسب کردند.