حیدری: مقابل نیوزلند به معنای واقعی تیم بودیم

بازیکن تیم ملی واترپلوی ایران درباره نخستین پیروزی این تیم در جام جهانی واترپلو مقابل نیوزلند گفت: مقابل نیوزلند به معنای واقعی تیم بودیم.
مهدی حیدری در گفت و گو با خبرنگار اعزامی فدراسیون به مسابقات جهانی، خاطرنشان کرد: بازی بسیار خوبی را مقابل نیوزلند انجام دادیم و توانستیم در این مسابقه بهترین نتیجه را کسب کنیم. امروز بازیکنان تیم ایران هیچ ترسی از حریف نداشتند و همین موضوع باعث شد تا ما بتوانیم برتری محسوسی نسبت به حریف داشته باشیم.
وی افزود: ایران از ابتدا پیروز میدان بود اما حریف با استفاده از غفلت برخی از بازیکنان در کوآرتر چهارم توانست اختلاف امتیاز جبران کند تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود. بازیکنان در ضربات پنالتی بسیار عالی ظاهر شدند و توانستند همه توپ ها را به گل تبدیل کنند از سوی دیگر دروازه بان ما توانست با مهار توپ بازیکنان نیوزلند ورق را به سود تیم ایران تغییر دهد تا در نهایت ضربه آخر بازیکن ما پیروزی را برای ایران به ارمغان آوَرَد.

انتهای پیام/

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.