خانبانان: تونس را هم مانند اندونزی شکست می دهیم

بازیکن تیم ملی واترپلو ایران از انگیزه بالای بازیکنان این تیم برای پیروزی مقابل تونس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو، تیم ملی واترپلو ایران دومین دیدار خود در رقابت های فیناترافی را به مانند بازی اول با پیروزی مقتدرانه به پایان رساند و توانست با نتیجه ۱۸ به ۶ اندونزی را مغلوب کند.
حامد ملک خانبانان بازیکن تاثیرگذار ایران در این بازی گفت: مسابقه بسیار سختی با اندونزی داشتیم، آنها در این دیدار از انگیزه بالایی برخوردار بودند اما در نهایت این تیم ما بود که برتری را از آن خود کرد.
وی ادامه داد: در وقت اول مسابقه توانستیم فاصله خود با حریف را به اختلاف ۴ برسانیم اما در زمان دوم اندونزیایی ها توانستند ۳ گل را وارد دروازه ما کنند و اختلاف را به حداقل برسانند تا کار برای ما سخت شود.
وی افزود: وقتی آقای طاهریان وضعیت را حساس دید صلاح دانست تا من به آب بزنم که خوشبختانه به محض ورود توانستم گل پنجم ایران را وارد دروازه حریف کنم تا مجدداً ورق به سود تیم ما بازگردد.
خانبانان گفت: در زمان های سوم و چهارم نیز بازیکنان تیم به خود آمدند و تنها برای افزایش گل های خود به آب آمدند و در نهایت نیز مقتدرانه حریف را شکست دادیم.
بازیکن تیم ملی واترپلو عنوان کرد: بازی با تونس که امروز برگزار می شود یک بازی مهم برای ما به شمار می رود اما هیچ جای نگرانی وجود ندارد زیرا مطمئن هستم این تیم را نیز به مانند اندونزی شکست خواهیم داد.
انتهای پیام
image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.