خانواده شنا در راهپیمایی روز قدس شرکت می کند

مسوولان و ورزشکاران خانواده شنا، شیرجه و واترپلو ایران صبح فردا در حمایت از مردم مظلوم غزه در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت می کنند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسوولان و ورزشکاران فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو ایران از ساعت ۹ صبح فردا در میدان فلسطین گرد هم می آیند تا در کنار مردم همیشه در صحنه ایران در حمایت از مردم مظلوم فلسطین مراسم روز قدس را باشکوه‌تر از هر سال برگزار کنند.
پیش از این خانواده بزرگ ورزشکاران و قهرمانان شنا، شیرجه و واترپلوی ایران با صدور بیانیه‌ای، جنایات اخیر علیه غزه را به شدت محکوم کردند و خواستار بسیج ورزشکاران جهان برای حمایت از مردم غزه و دفاع از حقوق بشر شدند. متن این بیانیه بدین شرح است:
بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
شنیدن خبر شهادت صدها و زخمی شدن هزاران نفر از مردم بی دفاع فلسطین به ویژه کودکان قلب هر انسان آزاده ای را به درد می آورد. ما ورزشکاران و قهرمانان شنا، شیرجه و واترپلوی ایران علاوه بر محکوم کردن جنایات روی داده در غزه خواستار بسیج طیف های مختلف جوانان جهان به به ویژه ورزشکاران در حمایت از کودکان غزه هستیم.
به یاد داشته باشیم که امروز تنها موضوع فلسطین مطرح نیست بلکه بحث حقوق بشر و جنایت علیه بشریت به میان آمده است.
ما از همه ورزشکاران جهان می خواهیم که کشتار مردم بی دفاع فلسطین به ویژه کودکان را محکوم کنند. همچنین از تمام دولت ها و سازمان های بین المللی جهان می خواهیم که با رایزنی‌های گسترده نسبت به حمایت از مردم نوار غزه به ویژه کودکان اقدام کنند.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب