خانواده شنا در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کند

کمیته فرهنگی فدراسیون از کلیه مسئولان ورزشکاران ، مربیان و پیشکسوتان جهت حضور در مراسم روز قدس دعوت بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسئولان ، مربیان ، ورزشکاران و پیشکسوتان فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو ایران صبح فردا گرد هم می‌آیند تا در کنار مردم همیشه در صحنه ایران در حمایت از انتفاضه و آرمان‌های مردم مظلوم فلسطین مراسم روز قدس را باشکوه‌تر از هر سال برگزار کنند.

در ۱۶مرداد ۱۳۵۸، پس از بمباران جنوب لبنان توسط نیروهای دفاعی اسرائیل، امام خمینی(ره) از مسلمانان جهان خواست تا آخرین جمعه ماه رمضان را به عنوان «روز قدس» انتخاب کنند.

آخرین جمعه ماه عرفانی و مبارک رمضان فرا می رسد و امت روزه دار و مومن ایران اسلامی بار دیگر وظیفه دینی و ایمانی خود را در برابر ستمگران و زورگویان عالم فریاد می زنند. روز جهانی قدس به عنوان میراث گرانقدر بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران، دنیا را به مقاومت در برابر سلطه جهانی فرا می‌خواند و هر سال پر شور تر از سال قبل ، آزادی خواهان و مسلمانان نقاط مختلف جهان، با مشت‌های گره کرده جنایات رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم می‌کنند.

کمیته فرهنگی فدراسیون از تمامی مسئولان ، مربیان ، ورزشکاران ، بانوان و پیشکسوتان دعوت بعمل آورد تا ساعت صبح فردا(جمعه) با حضور در راهپیمایی قدرس در کنار مردم همیشه در صحنه ایران در حمایت از انتفاضه و آرمان‌های مردم مظلوم فلسطین مراسم روز قدس را باشکوه‌تر از هر سال برگزار کنیم.

 

 

انتهای پیام

 

image_printپرینت مطلب

نسل طلایی شنا ایران خوش درخشیدند/ ۱۲ مدال رنگارنگ حاصل کار شنای ایران در رده‌های سنی آسیا فیلیپین

ملی پوشان شنای ایران در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین خوش درخشیدند و موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز شدند و رکورد مدال آوری در این مسابقات را شکستند.

غلامی در ۱۰۰ پشت و سلیمانی در ۵۰ پروانه برنز گرفتند/ رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را کسب کرد/ قاسمی رکورد ملی زد

محمد مهدی غلامی و یاشار سلیمانی در روز پایانی مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین به ترتیب مدال برنز ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه را از آن خود کردند رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را گرفت و قاسمی در ۸۰۰ متر آزاد رکورد ملی را جابجا کرد.