خبازیان و مبرز مشاوران عالی تیم ملی شنا شدند

بهزاد مهدی خبازیان و حمید رضا مبرز با دریافت حکمی از سوی رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو به سمت مشاوران عالی تیم ملی شنا منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ محسن رضوانی رئیس فدراسیون با صدور ابلاغی بر اساس پیشنهاد کمیته فنی شنا، حمید رضا مبرز و بهزاد مهدی خبازیان را به عنوان مشاوران عالی تیم ملی شنا منصوب کرد.

 

احکام صادره به شرح ذیل است:

 

جناب آقای دکتر بهزاد مهدی خبازیان

احتراماً،  نظر به پیشنهاد کمیته فنی شنا و با توجه به سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ بعنوان “مشاور عالی تیم ملی شنای جمهوری اسلامی ایران” منصوب می‌شوید. امید است نظرات و مساعدت‌های جنابعالی با ارکان مدیریت شنای کشور، راه پیشرفت و ترقی ورزش شنا را هموار سازد و در آینده‌ای نزدیک شاهد درخشش شناگران ایران در عرصه‌های بین‌المللی باشیم.

 

جناب آقای حمید رضا مبرز

احتراماً،  نظر به پیشنهاد کمیته فنی شنا و با توجه به سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ بعنوان مشاور عالی تیم ملی شنای جمهوری اسلامی ایران منصوب می‌شوید. امید است نظرات و مساعدت‌های جنابعالی با ارکان مدیریت شنای کشور، راه پیشرفت و ترقی ورزش شنا را هموار سازد و در آینده‌ای نزدیک شاهد درخشش شناگران ایران در عرصه‌های بین‌المللی باشیم.

 

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

تیم دانشگاه آزاد اسلامی سوم شد

در نخستین دیدار هفته پایانی سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور دانشگاه آزاد با پیروزی مقابل نفت آبادان با ۲۵ امتیاز به عنوان سومی دست یافت.