دانشگاه آزاد اولین فینالیست لیگ برتر واترپلو

در آغاز دور برگشت مرحله پلی آف بیست و چهارمین دوره لیگ برتر واترپلو دانشگاه آزاد اسلامی با برد مقابل نفت امیدیه فینالیست شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در آغاز دور برگشت مرحله حذفی لیگ برتر واترپلو تیم های دانشگاه آزاد اسلامی و نفت امیدیه در استخر بین المللی ۹ دی تهران به مصاف هم رفتند. این دیدار با نتیجه ۱۱ بر ۱۰ به نفع دانشگاه آزاد به پایان رسید تا این تیم اولین فینالیست این دوره از مسابقات لیگ برتر واترپلو لقب گیرد.

در بازی رفت مرحله حذفی، تیم دانشگاه آزاد اسلامی با حساب ۱۳ بر ۳ نفت امیدیه را شکست داده بود. دیگر بازی مرحله پلی آف لیگ برتر واترپلو بین تیم ها فولاد مبارکه سپاهان و شهید شهبازی زنجان برگزار می شود تا تکلیف دیگر تیم فینالیست مشخص شود. بازی رفت این دو تیم نیز با تساوی ۹ بر ۹ به پایان رسید.

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

قاسمی با رکوردشکنی در ۲۰۰ پروانه مدال نقره گرفت/ غلامی بار دیگر رکورد ۱۰۰ پروانه را زد

هشتمین مدال کاروان شنای ایران در مسابقات شنا قهرمانی جوانان آسیا – فیلیپین توسط محمد قاسمی در ماده ۲۰۰ پروانه رده سنی ۱۵-۱۷ سال به ثبت رسید و قاسمی رکورد رده سنی این ماده و غلامی رکورد ۱۰۰ پروانه ۱۳-۱۴ سال را جابجا کردند.

سامیار عبدلی شنای ایران را در قهرمانی جوانان آسیا طلایی کرد/ غلامی نقره ۲۰۰ پروانه را برگردن آویخت/ افقری برنز ۱۰۰ پروانه را کسب کرد

در روز دوم مسابقات شنا قهرمانی رده های سنی آسیا – فیلیپین سامیار عبدلی در ۵۰ متر آزاد مدال طلا، محمد مهدی غلامی در ۲۰۰ متر پروانه نقره و مهرشاد افقری در ۱۰۰ متر پروانه برنز کسب کردند.