دانشگاه آزاد قهرمان لیگ برتر واترپلو زیر ۲۰ سال شد

تیم دانشگاه آزاد اسلامی با کسب ۳۶ امتیاز و برتری مقابل پالایش نفت آبادان ، قهرمان لیگ برتر واترپلو زیر ۲۰ سال شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ هفته پایانی مسابقات لیگ برتر واترپلو زیر ۲۰ سال کشور در سال ۱۴۰۲ امروز (پنجشنبه) پیگیری شد.
استخر ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران امروز(پنجشنبه) از ساعت۱۶:۰۰ میزبان تقابل تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی و پالایش نفت آبادان بود.
این دیدار در پایان با نتیجه  ۲۲ بر ۱۲ به سود تیم دانشگاه آزاد اسلامی به پایان رسید. با این نتیجه پرونده رقابت های لیگ برتر واترپلو زیر ۲۰ سال کشور با قهرمانی تیم استخر دانشگاه آزاد اسلامی بسته شد.
در ادامه دو تیم رعد پدافند و نفت امیدیه از ساعت ۱۷:۳۰ به مصاف هم رفتند تا تکلیف تیم سوم این مسابقات مشخص شود که تیم امیدیه توانست با نتیجه ۱۶ بر ۱۲ میزبان را از پیش رو بردارد و در جایگاه دوم قرار بگیرد و رعد پدافند سوم شد.

نتایج هفته پانزدهم(پایانی) لیگ برتر واترپلو کشور:

شماره بازیرده سنیکلاه سفید (میزبان)نتیجهکلاه آبی (میهمان)تاریخ مسابقه
۸۱زیر ۲۰ سالدانشگاه آزاد اسلامی۲۲۱۲پالایش نفت آبادان۱۴۰۲/۱۲/۳
۸۲زیر ۲۰ سالرعد پدافند ۱۲۱۶نفت و گاز امیدیه۱۴۰۲/۱۲/۳

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.