دانشگاه آزاد و فولاد مبارکه میزبانان هفته نهم لیگ برتر واترپلو

هفته نهم لیگ برتر واترپلو با دو دیدار حساس در تهران و اصفهان ادامه پیدا می کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ رقابت های هفته نهم بیست و چهارمین دوره لیگ برتر واترپلو با برگزاری دو دیدار در شهر تهران و اصفهان پیگیری می شود.

تقریبا تمامی رقابت های این فصل لیگ برتر واترپلو به دلیل توازن قدرت بین تیم ها از حساسیت بالایی برخوردار است. در اولین دیدار این هفته فردا (پنجشنبه) تیم های دانشگاه آزاد و شهید شهبازی زنجان مقابل هم صف آرایی می کنند. تیم دانشگاه آزاد صدرنشین مسابقات و تنها تیم بدون باخت این دوره از رقابت های لیگ برتر است. از سوی دیگر تیم شهید شهبازی زنجان که دررده سوم جدول مسابقات قرار دارد، با بردی که هفته پیش مقابل نفت امیدیه کسب کرد، در اندیشه نزدیکی به صدر جدول است.

این دیدار از ساعت ۱۷:۳۰ فردا (پنج شنبه) در تهران برگزار می شود. قاضیان این مسابقه نادر غفوری و مسعود رضوانی هستند و کار نظارت بر عهده سیروس طاهریان است.

دومین دیدار در چارچوب رقابت های این هفته لیگ برتر واترپلو بین دو تیم فولاد مبارکه سپاهان و نفت امیدیه برگزار می شود. این دیدار که به میزبانی فولاد مبارکه در اصفهان برگزار خواهد شد، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تیم فولاد مبارکه با ۱۰ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد. پیروزی فولاد مبارکه در این دیدار سبب تحکیم جایگاه دومی این تیم می شود. از طرفی تیم نفت امیدیه که در رده چهارم جدول قرار دارد، نمی خواهد فاصله اش با تیم های بالای جدول بیشتر شود.

این دیدار از ساعت ۱۶:۰۰ روز جمعه در استخر انقلاب اصفهان برگزار خواهد شد. داوران این مسابقه امیر آذرخش و محمدرضا محمدی هستند و منصور مهذب هم به عنوان ناظر در محل برگزاری مسابقه حضور خواهد داشت.

 

برنامه کامل رقابت های هفته نهم بیست و چهارمین دوره لیگ برتر واترپلو:

دانشگاه آزاد – شهید شهبازی زنجان؛ پنجشنبه (۹۳/۱۰/۱۱) ساعت۱۷:۳۰ – تهران

فولاد مبارکه سپاهان – نفت امیدیه ؛ جمعه (۹۳/۱۰/۱۲) ساعت۱۶:۰۰ – اصفهان

 

 

 جدول رده بندی بیست وچهارمین دوره لیگ برتر واترپلو تا پایان هفته هشتم (آغاز دور برگشت):

ردیف نام تیم بازی برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ دانشگاه آزاد اسلامی ۶ ۶ ۰ ۰ ۸۱ ۳۷ ۴۴+ ۱۲
۲ فولاد مبارکه سپاهان ۶ ۵ ۱ ۰ ۷۶ ۴۸ ۲۸+ ۱۰
۳ شهید شهبای زنجان ۶ ۳ ۲ ۱ ۶۰ ۵۵ ۵+ ۷
۴ نفت امیدیه ۶ ۲ ۳ ۱ ۵۶ ۷۳ ۱۷- ۵
۵ نفت و گاز گچساران ۶ ۱ ۵ ۰ ۴۷ ۶۳ ۱۶- ۲
۶ چوکا تالش ۶ ۰ ۶ ۰ ۲۰ ۶۴ ۴۴- ۰

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.