داور صربستانی هفته پایانی لیگ برتر واترپلو را سوت می‌زند

دیدار های هفته پایانی لیگ برتر واترپلو با قضاوت وُین پوتنیکویچ سوم و چهارم اسفند 1402 در استخر بین المللی ۹ دی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ وُین پوتنیکویچ داور صاحب نام و المپیکی از کشور صربستان به دعوت فدراسیون شنا ایران برای قضاوت دیدار‌های هفته پایانی رقابت های لیگ برتر واترپلو جوانان و بزرگسالان به تهران سفر می‌کند.

پوتنیکویچ متولد سال ۱۹۸۲ میلادی است که از داوران بین المللی فدراسیون ورزش‌های آبی جهان و اروپا به حساب می‌آید. داور صاحب نام صربستانی پیش از این در سال ۱۴۰۰ برای قضاوت دیدار‌های رده بندی و فینال سی و یکمین دوره رقابت های لیگ برتر واترپلو به ایران آمده بود.

این داور جوان و مطرح صربستانی سابقه دو دوره حضور در المیپک (المپیک ریو و توکیو) و قضاوت دیدار فینال مسابقات واترپلو قهرمانی جهان فوکاکو ژاپن در سال ۲۰۲۳ بین تیم های مجارستان و یونان را در کارنامه خود دارد.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.