دبیر فدراسیون شنا: وضعیت رهام پیروانی باید بررسی شود

دبیر فدراسیون شنا با اظهار خشنودی از موفقیت تیم ملی شنای جوانان و کسب سه سهمیه المپیک نانجینگ، درباره وضعیت رهام پیروانی گفت: متاسفانه پیروانی با وجود شایستگی از حضور در تیم ملی شنای ایران امنتاع کرد و باید درباره او تصمیم گیری شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ محسن سمیع زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهارکرد: خوشبختانه تیم ملی شنای جوانان ایران در مسابقات بین‌المللی دبی فراتر از انتظار کار کرد. کسب سه سهمیه المپیک جوانان نشان دهنده روند رو به رشد شنا در کشور است. خوشبختانه زحمات مربیان پایه و شهرستانی و همچنین کادر فنی مجرب تیم ملی به بار نشست و این پیروزی ها حاصل شد.
وی افزود: این موفقیت ها نشان دهنده پتانسیل بالای شناگران ایران است و نشان می دهد اگر از این ورزش حمایت شود قطعا شاهد موفقیت های بزرگتری در سطح بین المللی نیز خواهیم بود.
دبیر فدراسیون شنا همچنین در پاسخ به پرسشی درباره رهام پیروانی گفت: رهام از شناگران خوب و با انگیزه ایران است. فدراسیون شنا همواره تلاش کرده تا برای همه شناگران مستعد ایران مثل نسیمی شاد، عظیمی ، عبداللهی و پیروانی و سایرین شرایط مطلوبی را فرآهم آورد. متاسفانه در ابتدای سال جاری رهام پیروانی از حضور در اردوی تیم ملی سرباز زد. بعد از دو بار دعوت به اردو و حاضر نشدن در تمرینات تیم ملی، کادر فنی نام او را خط زد. حالا او در قالب یک تیم باشگاهی در مسابقات بین المللی دبی شرکت کرده و موفق بوده است.

وی تاکید کرد: حاضر نشدن در اردوی تیم ملی و مسابقه ندادن برای ایران موضوع کوچکی نیست. باید این موضوع بیشتر بررسی شود. امیدوار هستیم بهترین تصمیم درباره رهام پیروانی در جهت تامین منافع ملی ایران اتخاذ شود. قطعا در جلسه ای با حضور رئیس فدراسیون وضعیت پیروانی بررسی می شود و تصمیم نهایی را اعلام می کنیم.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب