درخشش نوجوانان ایران در مسابقات بین المللی شنا قطر

در ادامه مسابقات بین المللی قطر، شناگران نوجوان ایران خوش درخشیدند و موفق به کسب مدال های خوشرنگ و کاپ افتخار شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در دومین روز مسابقات بین المللی قطر، شناگران نوجوان ایران موفق به کسب سه مدال خوش رنگ شدند.
بنیامین قره حسنلو در ماده ۱۰۰متر کرال پشت موفق به کسب نشان طلا شد؛ و در همین ماده سامان سپید دست با اختلاف اندکی نقره گرفت.
همچنین در ماده ۴۰۰ متر مختلط سامان سپید دست موفق به کسب مدال برنز ششمین دوره مسابقات بین المللی دوحه قطر شد.

در سومین و آخرین روز این مسابقات نیز شناگران با استعداد ایران ، موفق به کسب یک مدال برنز ویک کاپ مسابقات بر اساس فینا پوینت شدند.
ششمین دوره مسابقات بین المللی دوحه قطر درحالی به پایان رسید که در آخرین روز (پنجشنبه) در ماده ۵۰ متر کرال پشت بنیامین قره حسنلو برنز گرفت. سامان سپید دست نیز با ثبت بالاترین فینا پوینت و تعدد رشته هایی که شنا کرد مفتخر به دریافت کاپ شناگر سخت کوش شد.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.