در صورت کسب افتخار آن را به آتش نشان شهید امید عباسی تقدیم می کنیم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، مدیر فنی تیم ملی شنای کشورمان با بیان اینکه کشورهای قدرتمندی مانند چین، ژاپن، کره و قزاقستان در مسابقات داخل سالن آسیایی حضور دارند کره تصریح کرد: شنا تنها رشته المپیکی این مسابقات است بر این اساس کشورهاییی چون چین،ماکائو، چین تایپه و قزاقستان با تمام توان در این مسابقات حضور دارند.
وی با اشاره به اینکه شناگران تیم ملی از روحیه بالایی برخوردار هستند افزود: امیدوارم شناگران کشورمان با روحیه خوبی که دارند بتوانند به فینال مسابقات که برای ما بهترین نتیجه در این مسابقات است دست پیدا کنند و برای رسیدن به این مهم با تمام قوا در این مسابقات حضور پیدا خواهند کرد.
وی در ادامه تصریح کرد: شناگران تیم ملی تمام سعی خود را برای گرفتن نتیجه مطلوب در این مسابقات خواهند کرد و با یکدیگر هم قسم شده اند تا در صورت حضور در فینال مسابقات و کسب این موفقیت آن را به آتش نشان شهید امید عباسی تقدیم کنند.
مدیر فنی تیم ملی شنا با اشاره به مشکلات شنای کشور در چند سال اخیر عنوان کرد: تمامی سعی خود را انجام داده ایم تا بتوانیم شنای کشور را با توجه به مشکلاتی که در گذشته با آن دست به گریبان بوده است به جایگاه واقعی خود نزدیک کنیم، چنین اراده ای در نزد شناگران تیم ملی و کارد فنی و مدیریت فدراسیون شنا وجود دارد و تمام سعی خود را برای رسیدن به نقطه مطلوب شنا خواهیم کرد.
سمیع زاده در پایان با اشاره به تمرینان شناگران در مسابقات داخل سالن گفت: در حال حاضر در دو نوبت صبح و عصر در استخر اصلی مسابقات تمرین می کنیم..

image_printپرینت مطلب