واترپلوئیست های ایران بامداد دوشنبه به کشور باز می گردند

قهرمانان ملی پوش واترپلو ایران پس از کسب مقام نایب قهرمانی بازی های آسیایی ساحلی پوکت، بامداد فردا (دوشنبه) وارد تهران می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ دلاورمردان واترپلو ایران پس از کسب عنوان نایب قهرمانی در بازی های آسیایی ساحلی تایلند، ساعت ۰۳:۲۰ بامداد فردا (دوشنبه) از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) به ایران باز می گردند.

رقابت های واترپلوی ساحلی بازی های آسیایی ۲۰۱۴ در جزیره پوکت برگزار شد. تیم ملی ایران تنها با تفاضل گل کمتر نسبت به قزاقستان به مدال نقره رسید. تیم های قزاقستان و کویت هم به ترتیب طلا و برنز گرفتند.

کاروان ملی ایران بامداد فردا(دوشنبه) از طریق فرودگاه امام خمینی به کشور بازمی گردد. جمعی از مسئولان فدراسیون، خانواده ورزشکاران و علاقه مندان واترپلو برای استقبال از دلاورمردان واترپلو به فرودگاه می روند.

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.