دور جدید اردوی تیم ملی واترپلو جوانان

به منظور حضور پرقدرت در مسابقات واترپلوی قهرمانی جوانان جهان، تمرینات تیم ملی واترپلو از ابتدای هفته آینده (۲۴ خرداد) از سر گرفته می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ با توجه لزوم حضور پرقدرت در مسابقات واترپلوی قهرمانی جوانان جهان، ادامه تمرینات تیم ملی واترپلوی کشور از عصر روز شنبه (۲۴ خرداد) در محل استخر بین المللی ۹دی واقع در مجموعه ورزشی شهید شیرودی زیر نظر لوتوس مولر برگزار می شود.
این اردوکه ادامه اردوی تمرینی تیم ملی جوانان از تاریخ ۳۱ اردیبهشت است با دعوت از ۱۷ واترپلوئیست کار خود را آغاز کرد. از این رو از ورزشکاران درخواست شد تا در روز شنبه مورخ ۱۳۹۳/۰۳/۲۴ رأس ساعت ۱۸ بعدازظهر خود را به کادرفنی تیم ملی معرفی کنند.

*اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی واترپلو جوانان:
– تهران: (امین قویدل، مسعود احمدی، سیدسجاد ساویز، امیرحسین کیهانی، عرفان لشگری، امیرحسین رهبر، سهیل رستمیان، مهدی یزدان خواه)
– زنجان: (حمیدرضا مقدم، حامد کریمی)
– کرمانشاه: (محمدمهدی حیدری، محمدجواد عباسی، عرشیا الماسی، رسول فیض آقایی)
– قزوین: (حمید تقوی)
– خراسان رضوی: (آرش شریفی)
– کهگیلویه و بویراحمد: (صادق عطازاده)

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.