دومین جلسه ستاد برگزاری جام باشگاه ها برگزار شد

دومین جلسه ستاد برگزاری جام باشگاه های آسیا صبح امروز (سه شنبه) در محل فدراسیون شنا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در این جلسه هریک از اعضا اقدامات انجام شده در حوزه های گوناگون را شرح دادند. ابتدا گزارشی از چگونگی ارسال دعوت نامه به کشورهای متبوع برای شرکت در این مسابقات بررسی شد. با رایزنی های انجام شده علاوه بر تیم های عربی و آسیای مرکزی در این دوره نماینده باشگاهی چین هم برای حضور در مسابقات تهران ابراز تمایل کرده است.
همچنین سیروس طاهریان صورتی از اقلام و سخت افزار موجود در استخر ۹ دی را اعلام کرد و برآورد اولیه را جهت تامین و تجهیز استخر برای استاندارد سازی مسابقات باشگاه های آسیا ارائه کرد.
از سوی دیگر گزارش جامعی از برنامه های تبلیغاتی این مسابقات توسط مسئول روابط عمومی قرائت شد. پس از بررسی های اولیه مقرر شد تا برآورد فضای رسانه ای و تبلیغاتی این مسابقات با جزییات بیشتر در جلسات آتی مورد ارزیابی قرار بگیرد.
همچنین احمد یاقوتی و محسن رضوانی با بررسی روند تقسیم وظایف و ترسیم فضای کار پیش رو نقطه نظرات خود را برای برگزاری هر چه بهتر مسابقات عنوان کردند.
در پایان خسرو امینی با شرح گزارشی از چگونگی برگزاری رویدادهای بین المللی توصیه های لازم را به سایر اعضا گفت.
در این جلسه خسرو امینی، احمد یاقوتی، محسن رضوانی، محسن سمیع زاده، داود رضاسلطانی، سیروس طاهریان و امیرداود کمالی حضور داشتند.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.