دو برنز و یک نقره حاصل کار خلیقی در مسابقات جهانی شیرجه مستر

عباس خلیقی شیرجه رو پیشکسوت ایران در رقابت های جهانی شیرجه بزرگسالان دوحه قطر موفق به کسب دو مدال برنز و یک نقره در رشته های تخته سه متر، یک متر و سکو شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات جهانی شیرجه بزرگسالان از چهارم اسفند در مرکز ورزش های آبی حمد، استخر مسابقات شیرجه آغاز و تا هشتم پیگیری می‌شود.

عباس خلیقی و هادی نیکو نژاد دو شیرجه رو پیشکسوت ایران در این مسابقات شرکت کردند. پس از پیگیری رشته های انفرادی این رقابت ها عباس خلیقی موفق شد ابتدا در ماده تخته ۱ متر رده سنی ۶۵-۶۹ سال پس از شیرجه رو های آمریکا و اتریش بر جایگاه سوم ایستاد و مدال برنز این مسابقات را کسب کرد. خلیقی پس از آن در ماده تخته ۳ متر انفرادی این رده سنی بار دیگر موفق به کسب نشان برنز این مسابقات شد. نمیاندگانی از اتریش و آمریکا به ترتیب اول و دوم شدند.

در سکو نیز خلیقی پس از نماینده کشور اتریش دوم شد و مدال نقره این ماده را از آن خود کرد.

هادی نیک نژاد نیز در رشته سکوی رده سنی ۶۰-۶۴ سال چهارم شد و در تخته یک متر انفرادی هفتم و تخته سه متر انفرادی نیز ششم شد.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.