دژان میلاکوویچ جهت انجام مذاکرات وارد تهران شد

دژان میلاکوویچ صربستانی برای همکاری رسمی با فدراسیون و عقد قرارداد بعنوان مدیر فنی کلیه تیم‌های ملی واترپلو ایران امروز (شنبه) وارد تهران شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ با هماهنگی‌های صورت گرفته از سوی فدراسیون، دژان میلاکویچ صربستانی که پیش از این بعنوان مدیر فنی در بازی‌های آسیایی هانگژو در کنار تیم ملی واترپلو ایران بود برای انجام مذاکرات و عقد قرارداد وارد ایران شد.

این مربی صربستانی به واسطه فعالیت در واترپلو آسیا و شناخت کامل از دانش روز دنیا در این رشته و با نظر مثبت کمیته فنی از عملکرد او در بازی‌های آسیایی هانگژو چین وارد ایران شد و طبق برنامه ریزی صورت گرفته مقرر شد مسئولان فدراسیون با وی جهت حضور در ایران بعنوان مدیر فنی کلیه تیم‌های واترپلو ایران در تمامی سنین و دانش افزایی مربیان واترپلو داخلی مذاکره کنند.

با توجه به روابط خوب و مثبت فدراسیون شنای ایران و صربستان که یکی از قدرت‌های برتر واترپلو در دنیا است، حضور این مربی صربستانی در کشورمان در جهت رشد واترپلو ایران و پیشبرد اهداف فدراسیون در بعد قهرمانی و توسعه ایرن رشته مفید خواهد بود.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.