دکتر حمزه: ملی پوشان واترپلو اضطرابی ندارند

روانشناس تیم ملی واترپلو ایران وضعیت روحی ملی پوشان را در آستانه مسابقات توسعه جهانی مثبت ارزیابی کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، دکتر خسرو حمزه درباره کلاس هایی که در روزهای باقی مانده تا مسابقات توسعه جهانی برای ملی پوشان واترپلو برگزار می کند، توضیح داد: با توجه به اینکه مسیر ما بلند مدت است، در این زمان کوتاه تا مسابقات تنها با بازیکنان ارتباط می گیریم و مهارت هایی را کار می کنیم که سریع می توانند بیاموزند.

وی افزود: مهارت هایی از جمله انسجام تیمی و افزایش انگیزه را تمرین می کنیم. هر چه به مسابقات نزدیک می شویم توجه ما نیز به مباحث انگیزشی بیشتر می شود. به خصوص برای بازی های مرحله آخر برنامه هایی برای ملی پوشان داریم.

روانشناس تیم ملی واترپلو همچنین در پاسخ به این پرسش که بازیکنان به لحاظ روحی در چه وضعیتی به سر می برند؟ گفت: آن ها خیلی مضطرب نشان نمی دهند. چون خوشبختانه بازیکنان باتجربه زیادی در تیم داریم و بسیاری از استرس ها از طریق بزرگترهای تیم مهار می شود.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.