دیدار دوستانه ایران و کرواسی با ترکیب کامل

آخرین تمرین تیم ملی واترپلو جوانان ایران پیش از تقابل با صربستان امروز (شنبه) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در فاصله یک روز مانده به مسابقه ایران و صربستان در چارچوب هجدهمین دوره رقابت های قهرمانی جوانان جهان (آلماتی۲۰۱۵) کرواسی حریف ملی پوشان شد. این دیدار دوستانه که در تمرین امروز (شنبه) گنجانده شده بود به مدت ۳۰ دقیقه برگزار شد. سرمربی تیم ملی با اشاره به بازی بسیار بسته، محکم و قدرتی کرواسی گفت از عملکرد شاگردانم راضی بودم و نسبت به بازی مقابل ایتالیا اشتباهات کمتری داشتیم.

مسعود احمدی هم که به دلیل مسائل خروج از کشور کمی دیرتر از سایر ورزشکاران به آلماتی آمد، بلافاصله پس از حضور در این شهر به استخر رفت. او پس از گرم کردن و شنا در عرض استخر دقایقی کوتاه به تشخیص کادر فنی مقابل کرواسی هم به آب زد تا برای مسابقات پیش رو آماده باشد.

این آخرین جلسه تمرینی ملی پوشان ایران پیش از تقابل با صربستان بود. ایران و صربستان باید از ساعت ۱۱:۲۰ به وقت محلی (۹:۵۰ به وقت تهران) به مصاف هم بروند. صربستان یکی از قدرت های واترپلو دنیاست که برای کسب عنوان نخست پای به این مسابقات گذاشته است.

 

برنامه مسابقات تیم ملی ایران:

روز نخست (۱۳ شهریور ۱۳۹۴): استراحت
روز دوم (۱۴ شهریور ۱۳۹۴): استراحت
روز سوم (۱۵ شهریور ۱۳۹۴): صربستان – ایران
روز چهارم (۱۶ شهریور ۱۳۹۴): ایران – استرالیا
روز پنجم (۱۷ شهریور ۱۳۹۴): ایران – مکزیک (پایان مرحله گروهی)

 

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.