ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

رئيس كميته شنا استان اصفهان: 6 تیم شنا در رده سنی 10 سال داریم

رئيس كميته شنا استان اصفهان گفت: خوشبختانه 6 تیم شنا در رده سنی 10 سال داریم البته زماني مي‌توانيم در شناي جهان و آسيا خود را مطرح كنيم كه در امکانات و سيستم‌هاي تمريني به روز باشيم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسعود جابرزاده دبیر و رئيس كميته شنا استان اصفهان در نشست خبري مسئولین هيات شنا، شيرجه و واترپلوي استان اصفهان كه روز گذشته در تالار افتخارات اداره كل ورزش و جوانان استان اصفهان برگزار شد با بیان این مطلب اظهار داشت: كميته شنا برنامه هاي خوبي در دستور كار دارد كه مهم‌ترين آن بحث استعداديابي است، در اين راستا طرح ۸ ايستگاه را انجام مي‌دهيم با اينكه تيم‌هاي زير ۱۰ سال خود را به ۶ تيم افزايش داده‌ايم تا در زمينه پشتوانه سازي نيز فعاليت‌هاي جدي انجام شود.

جابرزاده گفت: اين استارتي است که تا سال بعد ۶ تيم در رده هاي سني بالاتر داشته باشيم و به همين شكل به سطوح قهرماني برسيم. 

دبیر هيات شنا استان اصفهان به برگزاري ليگ‌هاي داخلي اشاره كرد و گفت: بايد شنا را در استخرها گسترش بدهيم و مديران را تشويق كنيم تا در مسابقات شركت كنند، در همين راستا ليگ داخلي را از دوم آبان استارت مي‌زنيم كه تا كنون ۱۶ تيم براي حضور در اين مسابقات اعلام آمادگي كرده‌اند که اين مسابقات براي اولين بار در استان برگزار مي‌شود.
وي در مورد همكاري هيات شنا با آموزش و پرورش بيان كرد: انتظار ما اين است كه سانس‌هاي بيشتري در اختيار ما قرار بدهند.

جابرزاده در پاسخ به اين سوال كه دليل ضعف عملكرد شناگران ايران نسبت به كشورهاي مطرح آسيايي چيست گفت: آنها امکانات پیشرفته و متناسب با آن برنامه تمريني به روزی دارند، ما نيز زماني مي‌توانيم در شناي جهان و آسيا خود را مطرح كنيم كه در سيستم‌هاي تمريني و امکانات به روز باشيم و پيشرفت كنيم.


انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

نتایج مسابقات قهرمانی جام شنا بزرگسالان

مسابقات قهرمانی جام شنای بزرگسالان ویژه آقایان رده سنی بالای 25 سال روز پنجشنبه و جمعه (دوم و سوم آذر ماه 1402) به میزبانی استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی پیگیری و به پایان رسید.