رئیس فدراسیون شنا آستین‌هایش را بالا زد

رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: امسال هدف اصلی ما اصلاح ساختار آموزش فدراسیون و برنامه‌ریزی و تمرکز زیاد روی جوانان خواهد بود تا در آینده بتوانیم تیم‌های خوبی مانند والیبال و بسکتبال داشته باشیم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو؛ محسن رضوانی با بیان اینکه اردوی تیم‌های ملی در هر سه رشته شنا، شیرجه و واترپلو از هفته اول فروردین سال ۱۳۹۳ در مجموعه استخر بین المللی سه‌گانه ۹ دی تهران آغاز شده است، اظهار داشت: اردوی شناگران بزرگسال به منظور حضور در بازی‌های آسیایی کره‌جنوبی است. اردوی جوانان هم جهت شرکت در رقابت‌های بین المللی دبی خواهد بود. این مسابقات برای کسب سهمیه المپیک جوانان نانجینگ برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: اردوی متمرکز تیم ملی واترپلوی جوانان که پیش از این جواز کسب حضور در رقابت‌های واترپلوی قهرمانی جوانان جهان را در مسابقات جوانان آسیا به دست آورده بودند هم در حال پیگیری است.
رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو افزود: اردوی تیم ملی شیرجه از هفته اول فروردین ماه آغاز شده و شیرجه‌روهای ایران برای حضوری موفق در بازی‌های آسیایی کره جنوبی تلاش می‌کنند.
رضوانی با بیان اینکه تمرکز اصلی ما هم اکنون روی بازی‌های آسیایی کره‌جنوبی است، تصریح کرد: به درخشش تیم‌های کشورمان خصوصا واترپلو در بازی‌های آسیایی امیدواریم و می‌خواهیم در این بازی‌ها نتایج قابل قبولی کسب کنیم.
وی در پاسخ به این سوال که مولر گزینه مدنظر فدراسیون شنا برای هدایت تیم ملی واترپلو چه زمانی به ایران می‌آید، به تسنیم گفت: او اواخر هفته آینده به کشور خواهد آمد.
رضوانی در پاسخ به این پرسش که آیا در اواخر سال گذشته پولی از سوی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک به فدراسیون تخصیص داده شد، اظهار داشت: پول کمی از سوی هر دو نهاد به ما داده شده است. وزارتخانه کمک کرد که حقوق کارمندها را بدهیم و پولی را هم به شرکت تجهیز دادیم. البته کمک مالی کمیته ملی المپیک مبلغ ناچیزی نسبت به وزارت ورزش بود.
رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو خاطرنشان کرد: امسال آستین‌ها را برای درآمدزایی بالا زده‌ایم و باید منابع مالی خوبی را مهیا کنیم.
رضوانی عنوان کرد: امسال هدف اصلی ما اصلاح ساختار آموزش فدراسیون و برنامه ریزی و تمرکز زیاد روی جوانان خواهد بود تا در آینده بتوانیم تیم‌های خوبی مانند والیبال و بسکتبال داشته باشیم.

انتهای پیام/

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.