رضا جعفری: امیدوارم لیگ واترپلوی ساحلی در ایران راه اندازی شود

سرمربی تیم ملی واترپلو ساحلی ایران پس از کسب مقام نایب قهرمانی در بازی های ساحلی آسیایی تایلند از امیدواریش برای راه‌اندازی لیگ واترپلوی ساحلی در ایران سخن گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ رضا جعفری سرمربی تیم ملی واترپلو ایران پس از کسب مقام نایب قهرمانی بازیهای ساحلی پوکت تایلند در گفت و گو با خبرنگار اعزامی کمیته ملی المپیک به این رقابت ها گفت: ما می‌توانستیم به مدال طلای این بازیها دست پیدا کنیم ولی کم تجربگی و جوان بودن بازیکنان ما مدال طلا را از چنگمان درآورد.

وی افزود: با توجه به اینکه اولین دوره ای بود که به صورت رسمی در این بازی ها حضور پیدا کرده ایم قطعا با توجه به تجربیات بدست آمده می توانیم در بازی های آتی به مدال طلا دست پیدا کنیم .

جعفری ادامه داد: برگزاری لیگ واترپلوی ساحلی در کشورمان میتواند در کسب نتایج بهتر تیم ملی کشورمان در بازیهای رسمی آسیایی و جهانی بسیار موثر باشد و در خاتمه جا دارد از تلاش همه‌جانبه بازیکنان تیم ملی واترپلو ساحلی کشورمان و همچنین حمایت های کمیته ملی المپیک و فدراسیون شنای کشورمان تشکر و قدردانی  کنم.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

تیم ۴ در ۱۰۰ متر آزاد در دو رده سنی برنز گرفت/ غلامی یک نقره و یک برنز دشت کرد

روز نخست مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر مختلط انفرادی و ۵۰ متر کرال پشت رده سنی ۱۳-۱۴ سال توسط غلامی و دو مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر آزاد تیمی در دو رده سنی ۱۳-۱۴ و بالای ۱۸ سال به پایان رسید.