رضا جعفری: نفت و گاز امیدیه مدعی قهرمانی است

سرمربی نفت و گاز امیدیه در آستانه مسابقات لیگ برتر واترپلو گفت: تیم نفت و گاز امیدیه برای کسب قهرمانی و گرفتن مجوز حضور در رقابت های جام باشگاه های آسیا به میدان می رود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ رضا جعفری سرمربی تیم نفت و گاز امیدیه با اشاره به اردوی آمادگی این تیم گفت: تیم نفت و گاز امیدیه همیشه برای گرفتن بهترین نتیجه و مجوز حضور در جام باشگاه های آسیا با بهترین ترکیب در رقابت های لیگ برتر واترپلو شرکت می کند. البته باید به این نکته اشاره کنم که تنها قرار گرفتن در رده های بالای لیگ برتر نباید دغدغه تیم های شرکت کننده باشد بلکه باید تلاش کنیم تا واترپلو را زنده و قدرتمند نگه داریم.

وی ادامه داد: متاسفانه لیگ برتر واترپلو در سال های گذشته قدرت و جایگاه خود را از دست داده است و تمامی دوستداران واترپلو و تیم های شرکت کننده باید با کمک یکدیگر در برپایی یک لیگ با کیفیت و قدرتمند کردن این رشته ورزشی مدال آور تمام تلاش خود را انجام دهند. تا دیگر شاهد نادیده گرفته شدن این رشته در بین ورزش های دیگر نباشیم.

سرمربی تیم نفت و گاز امیدیه در مورد دیگر تیم های حاضر در بیست و سومین دوره لیگ برتر واترپلو گفت: تا کنون که شاهد هیچ بازی از سایر تیم ها نبوده ام اما از نظر جذب بازیکن می توانم بگویم تیم شهبازی زنجان تیم قدرتمندی خواهد بود و بعد از آن تیم دانشگاه آزاد نیز می تواند از مدعیان قهرمانی این رقابت ها باشد. خوشبختانه تیم نفت و گاز امیدیه مانند سال های گذشته با قدرت در این رقابت ها حاضر خواهد شد.
جعفری یادآور شد: تیم نفت و گاز امیدیه از دو ماه و نیم گذشته تمرینات خود را آغاز کرده است و هفته ای ۱۳ جلسه آن را پیگیری می کند. مانند سال های گذشته سعی کردیم که بیشتر بازیکنان بومی باشند و تنها چند بازیکن از بیرون در تیم نفت و گاز امیدیه حضور دارند.

وی راه پیشرفت واترپلوی ایران را نگاه ویژه مسولان ورزش کشور به رشته های پر مدال شنا، شیرجه و واترپلو مطرح کرد و گفت: فدراسیون شنا از نظر علمی و فنی در بالاترین سطح قرار دارد شخصی فدراسیون را اداره می کند که کاملاً به تمام نکات اشراف دارد اگر مسئولان ورزش کشور با یک نگاه ویژه به این فدراسیون نگاه کنند و اعتبارات لازم را که مهمترین مشکل این رشته هاست را در اختیار قرار دهند با یک برنامه ریزی مدون و مشخص می توانیم به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنیم.
انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.