رضوانی: به دنبال بازی‌های دوستانه برای واترپلو هستیم/ ورزشکاران برای راه‌یابی به المپیک می‌جنگند

محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنا گفت: قصد داریم برای تیم ملی واترپلو چند بازی دوستانه مهیا کنیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ به نقل از خبرگزاری میزان محسن رضوانی در خصوص اینکه شنای ایران شانس کسب چند سهمیه المپیک توکیو را دارد اظهار داشت: ما در ۳، ۲ ماده به رکورد‌های ورودی خیلی نزدیک هسیم و شانس کسب سهمیه المپیک را داریم.

وی ادامه داد: البته کسب سهمیه المپیک منوط به این مسئله است که بتوانیم ملی‌پوشان شنا را به مسابقات انتخابی المپیک اعزام کنیم. ضمن اینکه به دنبال این هستیم که آنها را برای اردو به کرواسی هم بفرستیم.

رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو با اشاره به اینکه امیدوار است شناگران ایران سهمیه المپیک را کسب کنند، تصریح کرد: اگر نتوانستیم سهمیه المپیک را از طریق مسابقات کسب کنیم آن وقت است که به دنبال وایلدکارت خواهیم بود؛ البته امیدوارم کار به وایلدکارت نرسد.

رضوای در مورد وضعیت تیم ملی واترپلو گفت: قصد داریم برای تیم ملی واترپلو چند بازی دوستانه مهیا کنیم تا این تیم بتواند با آمادگی کافی به مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک اعزام شود.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

تیم دانشگاه آزاد اسلامی سوم شد

در نخستین دیدار هفته پایانی سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور دانشگاه آزاد با پیروزی مقابل نفت آبادان با ۲۵ امتیاز به عنوان سومی دست یافت.