رضوانی: درهای تیم ملی واترپلو به روی همه باز است

رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: درهای تیم ملی واترپلو به روی همه افراد مستعد و کسانی که به لحاظ فنی مورد تائید سرمربی باشند، باز است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو به نقل از خبرگزاری تسنیم؛محسن رضوانی در خصوص شرایط حضور لوتوس مولر، گزینه مد نظر فدراسیون شنا برای هدایت تیم ملی واترپلو عنوان کرد: قرارداد این مربی را برایش ارسال کرده و به توافقات نهایی دست یافتیم. مولر ۱۵ فروردین ماه سال آینده برای آغاز تمرینات به ایران می‌آید.
وی با بیان اینکه سه‌شنبه هفته جاری اردوی تیم ملی واترپلو آغاز می‌شود، گفت: سه‌شنبه از تمامی نفرات حاضر در اردوی تیم ملی تست‌های مدنظر لوتوس مولر را گرفته و از همان روز تمرینات آماده‌سازی این تیم را مطابق برنامه‌های این مربی پیگیری خواهیم کرد.
رضوانی همچنین خاطرنشان کرد که درهای تیم ملی به روی همه باز است و همه می‌توانند به تیم ملی بیایند. هر کسی را که مولر از نظر فنی مناسب ببیند در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان به اردوی تیم ملی دعوت می‌شود. البته افرادی که مسائل انظباطی داشتند باید در کمیته انظباطی فدراسیون به وضعیت آنها رسیدگی شود.
رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو یادآور شد: هدفگذاری اصلی ما از حضور این مربی در ایران موفقیت در بازی‌های آسیایی و البته کسب نتایج قابل قبول در مسابقات قهرمانی جوانان جهان و همچنین کسب سهمیه المپیک است.
رضوانی در مورد قرارداد این مربی اظهار داشت: بخش اعظم مبلغ قرارداد مولر توسط یک شرکت انتشاراتی آلمانی و بخش دیگری از آن هم توسط فدراسیون شنای ایران پرداخت می‌شود. البته در صورت قرار گرفتن تیم ملی واترپلوی ایران بر روی یکی از سکوهای قهرمانی در بازی‌های آسیایی کره‌جنوبی پاداش قابل ملاحظه‌ای هم به وی تخصیص داده خواهد شد.
وی با بیان اینکه تمرکز اصلی ما هم اکنون بر روی بازی‌های آسیایی کره‌جنوبی است، تصریح کرد: به درخشش تیم در بازی‌های آسیایی امیدواریم و می‌خواهیم در این بازی‌ها نتایج قابل قبولی کسب کنیم.

انتهای پیام/

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.