رضوانی: در تلاشیم استخرها برای شناگران بازگشایی شود/ اولویت حفظ سلامت ورزشکاران است

Print Friendly
رضوانی: در تلاشیم استخرها برای شناگران بازگشایی شود/ اولویت حفظ سلامت ورزشکاران است

رئیس فدارسیون شنا گفت: ما ۵ شناگر داریم که شانس کسب سهمیه را دارند و در تلاشیم هر کدام در یک سانس جدا تمرین کنند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ به نقل از خبرگزاری فارس، محسن رضوانی در خصوص بازگشایی استخرها اظهار داشت: شنا در دنیا اهمیت ویژه‌ای دارد. می‌شود محیط استخرها را ضدعفونی کرد. می‌شود تمرینات را از سر گرفت و آزمایشاتی را برای آب انجام داد. بخاطر فاصله کم بازیکنان و برخورد آنها در واترپلو باید ببنیم می‌شود تمرینات این رشته را پیگیری کرد. در رشته شیرجه نیز می‌توان تمرینات را شروع کرد چون برخورد و تماسشان کمتر است.

وی افزود: با فدارسیون جهانی در تماس هستیم که چه زمانی مسابقات شروع می‌شود تا همه ورزشکاران  تمرینات خود را برای مسابقات از سر بگیرند.

وی در خصوص بازگشایی مجموعه ورزشی آزادی عنوان کرد: صحبت‌هایی مطرح شده و قرار است نامه‌ای تنظیم شود و به فدارسیون پزشکی ارسال کنیم تا در مورد شنا تصمیم گیری شود. ما ۵ شناگر داریم شانس کسب سهمیه دارند. می‌شود برنامه‌ای داشت که هر شناگر در یک سانس با مربی اختصاصی به تمرین بپردازد.

رضوانی در رابطه با پیگیری تمرینات شناگران در خانه خاطرنشان کرد: تمرینات همگانی توسط وزارت ورزش ابلاغ شده است. تیم واترپلو هم زمان با هم تمریناتشان را انجام می‌دهند ولی هیچ کدام از این تمرینات جای تمرین در آب را نمی‌گیرد.

وی در خصوص برگزاری رقابتهای واترپلو انتخابی آسیا گفت: ما پیگیر موضوع هستیم، تیم ملی چین مدعی است. مسابقات قرار بود در قزاقستان برگزار شود بعد از کنسل شدن مسابقات، بازی‌های آسیایی در فلیپین قرار است انتخابی نیز باشد.

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط