رقابت پایاپای دانشگاه آزاد و سپاهان در لیگ برتر واترپلو

با برگزاری مسابقات هفته چهارم دور برگشت بیست‌وچهارمین دوره لیگ برتر واترپلو تیم های دانشگاه آزاد و فولاد مبارکه سپاهان همچنان با یک امتیاز اختلاف در رده های اول و دوم ایستاده‌اند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ هفته چهارم دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر واترپلو با تداوم پیروزی های دانشگاه آزاد اسلامی و فولاد مبارکه سپاهان همراه شد. در دو دیدار برگزار شده این هفته صدر نشین و نزدیک ترین تعقیب کننده آن مقابل حریفان خود پیروز شدند و فاصله یک امتیازی صدر جدول حفظ شد.

در امیدیه نفت این شهر با حساب ۶ بر ۱۱ مغلوب دانشگاه آزاد صدرنشین شد. نفت و گاز گچساران هم علارقم نمایش یک بازی دیدنی با نتیجه نزدیک ۱۳ بر ۱۲ مقابل میهمانش فولاد مبارکه سپاهان تن به شکست داد.

در ادامه این رقابت ها آخر هفته جاری دیدار بسیار حساس دانشگاه آزاد اسلامی و فولاد مبارکه سپاهان به میزبانی دانشگاه آزاد در تهران برگزار می‌شود تا تکلیف صدرنشین لیگ برتر تا حد زیادی مشخص شود.

 

نتایج هفته چهارم دور برگشت بیست و چهارمین دوره لیگ برتر واترپلو:

نفت و گاز گچساران۱۲ – فولاد مبارکه سپاهان۱۳

نفت امیدیه۶ – دانشگاه آزاد اسلامی۱۱

شهید شهبازی زنجان۵ – چوکا تالش صفر

 

 

 جدول رده بندی بیست وچهارمین دوره لیگ برتر واترپلو تا پایان هفته چهارم دور برگشت:

ردیف نام تیم بازی برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ دانشگاه آزاد اسلامی ۸ ۷ ۰ ۱ ۱۰۰ ۵۱ ۴۹+ ۱۵
۲ فولاد مبارکه سپاهان ۸ ۷ ۱ ۰ ۹۸ ۶۷ ۳۱+ ۱۴
۳ شهید شهبای زنجان ۸ ۴ ۲ ۲ ۷۳ ۶۳ ۱۰+ ۱۰
۴ نفت امیدیه ۸ ۲ ۵ ۱ ۶۹ ۹۳ ۲۴- ۵
۵ نفت و گاز گچساران ۸ ۲ ۶ ۰ ۶۴ ۷۶ ۱۲- ۴
۶ چوکا تالش ۸ ۰ ۸ ۰ ۲۰ ۷۴ ۵۴- ۰

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.