روز خوب چوکا و شهبازی در لیگ برتر واترپلو

رقابت های گروه B لیگ برتر واترپلو عصر امروز (پنجشنبه)، با پیروزی تیم های شهبازی زنجان و چوکا تالش به ترتیب برابر اصفهان و آینده سازان پیگیری شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در چارچوب هفته نخست گروهB لیگ برتر واترپلو عصر امروز دو دیدار دیگر برگزار شد. اصفهان برابر شهبازی زنجان به آب زد. این دیدار تماشایی در نهایت با نتیجه ۱۴ بر ۲ به سود نماینده زنجان تمام شد.

همچنین آینده سازان با هدایت وحید رضایی مقابل چوکا تالش صف آرایی کردند که این مسابقه نیز با نتیجه ۱۲ بر ۶ به نفع چوکا به پایان رسید.

در همین راستا صبح امروز (پنج شنبه) نیز تیم های شهبازی زنجان و چوکا تالش به ترتیب برابر آینده سازان و اصفهان به برتری رسیدند.

*برنامه ادامه رقابت های هفته نخست گروهB لیگ برتر واترپلو
* جمعه ۸ آذر – استخر ۹ دی تهران

ساعت ۸:۳۰
آینده‌سازان – اصفهان

ساعت ۱۰:۱۵
شهبازی زنجان – چوکای تالش

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.