روز روابط عمومی و ارتباطات گرامی باد

بیست و هفتم اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی بر تلاشگران این عرصه گرامی باد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ ۲۷ اردیبهشت ماه روزی که درسطح جهان به عنوان روز ارتباطات و جامعه اطلاعاتی نامگذاری شده، به عنوان روز ملی روابط عمومی و ارتباطات نیز تعیین شده است. همه روزهای سال، روز روابط عمومی است و گستره فعالیت های این نهاد شب و روز نمی شناسد. روابط عمومی شغل نیست، شوق است که زمان نمی شناسد، به سخت افزار محدود نمی شود و در حوزه خبر و اطلاع رسانی محدود نیست.

امروزه ارتباطات نقشی حیاتی در دوام و بقای سازمان‌ها داشته و سازمانی موفق‌تر است که با استفاده از ابزار و فنون نوینِ ارتباطی و اطلاعاتی، نقش خود را در جامعه پررنگ‌تر کند. با گسترش حوزه ارتباطات بشری و توسعه فن‌آوری‌های اطلاعاتی و همچنین ارتقای روز‌افزون و همه‌جانبه علوم و فنون نیاز به ساماندهی اطلاعات بیش از پیش احساس می‌شود.

نامگذاری ۲۷ اردیبهشت‌ماه به عنوان روز روابط عمومی، بهانه‌ای است تا یادآورشویم، نمادهای توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی یک جامعه در گرو ساز و کارهایی هایی همچون توزیع عادلانه اطلاعات، روشن‌گری افکارعمومی، مردم مداری و احترام به حقوق انسان‌ها به منظور افزایش سطح مشارکت مردمی است که ماموریت انجام آن به عهده روابط عمومی سازمان‌ها است. 

روز روابط عمومی را به  همه کارکنان روابط عمومی‌ها و تلاش‌گران عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک می گوییم.

 

 

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب