رونمایی از عروسک دلفین خلیج فارس نماد فدراسیون با حضور خانم دکتر رفیعی

در مراسم اختتامیه مسابقات جام قهرمانی شنای هنری بانوان با حضور خانم دکتر سمیه رفیعی نماینده مجلس شورای اسلامی ایران از عروسک دلفین خلیج همیشگی فارس نماد محیط زیستی فدراسیون شنا رو نمایی شد. .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در مراسم اختتامیه مسابقات جام قهرمانی شنای هنری بانوان با حضور خانم دکتر سمیه رفیعی نماینده مجلس شورای اسلامی ایران از عروسک نماد فدراسیون شنا رو نمایی و به تیم های برتر این مسابقات نیز این عروسک بعنوان یاد بود اهدا شد. .

در راستای حمایت از محیط زیست و جلوگیری از انقراض نسل دلفین خلیج فارس فدراسیون شنا بعنوان حامی این حیوان در تلاش است تا با فرهنگ سازی از این امر جلو گیری کند. بر همین اساس برای ترویج فرهنگ حفظ و نگهداری این حیوان، عروسک دلفین خلیج همیشگی فارس به عنوان نماد فدراسیون شنا انتخاب شد.

در مسابقات شنا جام قهرمانی شنای هنری بانوان به میزبانی استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی برای نخستین بار از این نماد با حضور خانم دکتر رفیعی نماینده تهران و ریاست فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی ایران رو نمایی شد.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.