زرین معدن حریف امیدیه در مرحله نیمه نهایی شد

تیم زرین معدن آسیا با غلبه بر تیم کویت حریف نفت امیدیه در مرحله نیمه نهایی مسابقات واترپلو جام باشگاه های آسیا شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در  آخرین بازی از مرحله دوم دهمین دوره مسابقات واترپلو جام باشگاه های آسیا تیم زرین معدن آسیا توانست با نتیجه ۲۲ بر۹ تیم کویت را شکست دهد.هر دو تیم ایران در مرحله دوم مسابقات مقابل نمایندگان کویت به آب زدند. زرین معدن آسیا هم مثل نفت امیدیه مقابل حریفش پر قدرت ظاهر شد تا به مرحله نیمه نهایی راه یابد. تیم نفت امیدیه پیش از این دیدار توانست با حساب ۱۳ بر ۱۱ القادسیه کویت را شکست دهد و به مرحله نیمه نهایی صعود کند. با این حساب پرونده مرحله دوم مسابقات واترپلو جام باشگاه های آسیا بسته شد و چهره چهار تیم برتر مشخص شد.

نفت امیدیه، قادسیه الخبر، آستانه و زرین معدن آسیا تیم های حاضر در مرحله نیمه نهایی هستند. چهار تیم دیگر هم برای کسب مقام های پنجم تا هشتم تلاش می کنند.

 

 

ردیف

روز تاریخ تیم ۱ نتیجه تیم ۲

۱۷

جمعه ۹۳/۹/۲۸ آلماتی (قزاقستان) * * افغانستان

۱۸

جمعه ۹۳/۹/۲۸ القادسیه (کویت) *  * کویت
۱۹ جمعه ۹۳/۹/۲۸ زرین معدن آسیا(ایران) * * نفت امیدیه (ایران)
۲۰ جمعه ۹۳/۹/۲۸ آستانه (قزاقستان) *  *

قادسیه الخبر (عربستان)

 

 

انتهای پیام

 

image_printپرینت مطلب

نسل طلایی شنا ایران خوش درخشیدند/ ۱۲ مدال رنگارنگ حاصل کار شنای ایران در رده‌های سنی آسیا فیلیپین

ملی پوشان شنای ایران در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین خوش درخشیدند و موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز شدند و رکورد مدال آوری در این مسابقات را شکستند.

غلامی در ۱۰۰ پشت و سلیمانی در ۵۰ پروانه برنز گرفتند/ رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را کسب کرد/ قاسمی رکورد ملی زد

محمد مهدی غلامی و یاشار سلیمانی در روز پایانی مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین به ترتیب مدال برنز ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه را از آن خود کردند رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را گرفت و قاسمی در ۸۰۰ متر آزاد رکورد ملی را جابجا کرد.