ساخت سازه متحرک برای تغییر ابعاد استخر توسط کارگروه دانش بنیان فدراسیون

اولین سازه سبک متحرک جهت تغییر ابعاد استخر برای برگزاری مسابقات استاندارد از سوی کارگروه دانش بنیان فدراسیون ساخته شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ اولین سازه سبک متحرک جهت تغییر ابعاد استخر برای برگزاری مسابقات استاندارد از سوی کارگروه دانش بنیان فدراسیون با مدیریت پیمان گرامی رئیس هیات شنا استان اصفهان و مسئول کمیته استعدادیابی فدراسیون شنا ساخته شد.

این سازه برای نخستین بار در استخر کوثر ملک شهر اصفهان جهت برگزاری مسابقات شنا مسافت کوتاه دختران در رده سنی‌ ۱۳-۱۴ سال و ۱۵-۱۷ سال تحت عنوان جام قهرمانی حجاب(گرامیداشت شهدای کرمان) مورد آزمایش قرار گرفت.

با کمک این سازه می‌توان ابعاد استخر را برای برگزاری مسابقات مسافت کوتاه یا هر ابعاد مورد نظر دیگری تنظیم کرد.

با بررسی های انجام شده و آزمایش‌های مورد نظر توسط این تیم دانش بنیان، این سازه در مراحل بعد تکمیل‌تر و به فناوری های روز شنا تجهیز خواهد شد.

انتهای پیام

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.