سالروز آزادسازی خرمشهر گرامی باد + ویدئو

فتح خرمشهر فتح خاک نیست، فتح ارزشهای اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ روز سوم خرداد ۱۳۶۱ یکی از بارزترین جلوه‌های نصرالهی و یکی از مهمترین و زیباترین روزهای انقلاب اسلامی ایران است. در این روز شهر مقاوم خیز خرمشهر که پس از ۳۵ روز پایداری و مقاومت در ۴ آبان ۱۳۵۹ به اشغال دشمن در آمده بود، پس از ۵۷۸ روز (۱۹ ماه) ، بار دیگر توسط رزمندگان اسلام فتح شد و پرچم اسلام بر فراز مسجد جامع و پل تخریب شده خرمشهر به اهتزاز در آمد.

سوم خرداد سال ۱۳۹۴ با آغاز دهمین دوره مسابقات توسعه جهانی واترپلو با حضور ده تیم از سراسر جهان به میزبانی ایران همزمان شد. رقابت هایی که با نام و یاد شهدای هشت سال دفاع مقدس و عملیات آزادسازی خرمشهر زیباتر از همیشه آغاز شد.

در همین راسته کمیته روابط عمومی و فرهنگی فدراسیون شنا در مراسم افتتاحیه با پخش کلیپی تقارن این دو اتفاق مهم را به تصویر کشید و رقابت ها به طور رسمی آغاز شد.

آن رقابت ها در پایان با قهرمانی مردان ایران زمین و جهادگران عرصه ورزش به پایان رسید.

برای مشاهده این ویدئو روی علامت پخش کلیک کنید.

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.